İ5 4460 ASUS GTX750 Tİ STRİX OC tabanlı sistem Hakkında Görüşleriniz

Vatan Bilgisayar'dan Windows 8.1SL alabilirsiniz fiyatı gayet uygun ama satın almazsanız kurmazlar diye biliyorum, eski HDD'nde bulunan işletim sistemini kullanamazsın ama dosyalarını saklayabilirsin rehberleri izlemende fayda var. Sosyaldeki Windows 10 bölümünde indirme linklerini bulabilirsiniz oradan indirip de kullanabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar'dan Windows 8.1SL alabilirsiniz fiyatı gayet uygun ama satın almazsanız kurmazlar diye biliyorum, eski HDD'nde bulunan işletim sistemini kullanamazsın ama dosyalarını saklayabilirsin rehberleri izlemende fayda var. Sosyaldeki Windows 10 bölümünde indirme linklerini bulabilirsiniz oradan indirip de kullanabilirsiniz.
Windows 8.1 fiyatı nedir acaba Vatanda ?

450 liralık kartın yanına 600tllik işlemci koymak yapılabilecek en büyük hata. Şahine ferrari motoru takmak gibi birşey. 750Ti kötü bir kart değil ama yanına i5 4460 koymak nedir... O kartın iş adamı G3258dir. En fazla i3 4160. Hazır bilgisayara yakın bir sistem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı