i5 4460, GT 730, 4 GB RAM ile FH4 oynamak

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu yükledim, açtım ve ana menü geldi. Ayarlarımı yaptıktan sonra ilk görev için devam et butonuna bastım ancak yükleme ekranında bir süre sonra çöküyordu. RAM kaynaklı çökme olduğunu anladım zaten ancak 4 GB RAM ile oynayabilen bir sürü tanıdığım var. Onlara sorduğumda direkt yüklediklerini ve oyunun açıldığını yazdılar. Nasıl açabilirim 4 GB RAM ile?

GT 730 4 GB, i5 4460 3.2GHz, 4 GB DDR3 1600 MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu yükledim, açtım ve ana menü geldi. Ayarlarımı yaptıktan sonra ilk görev için devam et butonuna bastım ancak yükleme ekranında bir süre sonra çöküyordu. RAM kaynaklı çökme olduğunu anladım zaten ancak 4 GB RAM ile oynayabilen bir sürü tanıdığım var. Onlara sorduğumda direkt yüklediklerini ve oyunun açıldığını yazdılar. Nasıl açabilirim 4 GB RAM ile?

O sadece rama bakmaz ekran kartın çok yetersiz gibi duruyor en kısa sürede değiştirmeni öneririm.

RAM niye yükseltiyormuşsun? önce ekran kartını yükselt sonra RAM'i yükseltirsin. Şu işlemciye güzel bir GTX 960 yakışırdı fakat piyasa malum kartlar çok pahalı. RX 460 OEM alabilirsin o kadar çok ısınmıyor.

RAM'i 8 yap ekran kartın düşük başka bir ekran kartı al FH4 oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı