i5 4460 GTX 1050 Assetto Corsa kaldırır mı?

Spidertliman

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Asetto Corsa'nın sadece bazı videolarını gördüm hiç oynamadım. Bana grafik bakımından kötü gibi gözüktü. Forza Horizon 4 düşük ayar 1080p çözünürlükte 70-80 FPS alıyorum, Asetto Corsa'da kaç FPS alırım tahmini?

Arkadaşlar Asetto Corsa'nın sadece bazı videolarını gördüm hiç oynamadım. Bana grafik bakımından kötü gibi gözüktü. Forza Horizon 4 düşük ayar 1080p çözünürlükte 70-80 FPS alıyorum, Asetto Corsa'da kaç FPS alırım tahmini?
Rahat rahat takılırsın.

Assetto Corsa Ultra ayarlarda bile güzel gözükmüyor bence. Custom Shaders Patch ve ek bir grafik paketi ile çok daha iyi oluyor.

Hocam oyle grafik modlari var ki akliniz almaz. CSP ve SOL ile oynarsiniz. Isin icine Pure girerse cok zorlar.

Assetto Corsa Ultra ayarlarda bile güzel gözükmüyor bence. Custom Shaders Patch ve ek bir grafik paketi ile çok daha iyi oluyor.
Evet hocam fakat cok zorlar sistemi.

Kaldırmaz. Grafik bakımından kötü mod ve pist kullanmadığınız sürece güzel gözükür.

Geri
Yukarı