i5 4460 GTX 1050 Ti nasıldır?

Kasa, PSU ve içindeki diskleri belirtmemişsiniz. Ortalama olarak 2500-3000 civarı bir sistem eder diye düşünüyorum. İkinci el piyasasını çok takip etmiyorum, belki bu fiyata güncel Ryzen tabanlı sistem toplanabilir emin değilim. İkinci el B450 ve Ryzen'li sistemlere de bir göz atın fiyat olarak.

Kasa, PSU ve içindeki diskleri belirtmemişsiniz. Ortalama olarak 2500-3000 civarı bir sistem eder diye düşünüyorum. İkinci el piyasasını çok takip etmiyorum, belki bu fiyata güncel Ryzen tabanlı sistem toplanabilir emin değilim. İkinci el B450 ve Ryzen'li sistemlere de bir göz atın fiyat olarak.

Onları tam bilmediğim için bir şey diyemedim arkadaş da evinden uzakta bilgisayardan da çok anlamıyor açıkçası o yüzden bildiğim şeyleri yazmak durumunda kaldım. Yani tam karar veremiyorum açıkçası internetten şu anda almak doğru mudur.

i5-4570 ve 1050 ti birlikte kullanıyorum. 3 bin kesinlikle verme o sisteme. 3 bine çok iyi APU toplayanlar var. RDR 2 de 1080 P medium ve low ayarlarda 35-45 FPS alabiliyorum ama önümüzdeki seneler ya minimum ayarlarda oynatır ya da hiç oynatmaz.

Anladım sistem evet iyi zaten 3K bütçeye çıkar ise ederi yok hani değmez. RDR 2 gibi oyunlar oynamıyacağım benim oynayacağım oyunlar Valaront CS:GO Rainbow Six bunlarla kısıtlı kalır büyük ihtimal

sistemi hala almadıysan şöyle yapabilirsin ekran kartını sat 2. el rx 570 ya da 580 al.
Buna güvenilmez. İslemçi dışında marka model belli değil. Çöp PSU ya da SSD çıkabilir.

Buna güvenilmez. İslemçi dışında marka model belli değil. Çöp PSU ya da SSD

O da bir ihtimal tabii 😂 ama fikrim güzel bence :) 2. El PC için vereceğine sıfır daha güçlü bir bilgisayar için versin o parayı. 2. El bundan daha sağlam diyorsanız başka

Yeni konular

Geri
Yukarı