Satılık i5 4460, Gtx 960, H81 Gamer, 8 GB Vengeance, VS247hr Monitor

NuriPower

Hectopat
Daha fazla  
  • İntel İ5 4460 İŞLEMCİ
  • MSI TWIN FROZER NVİDİA GTX 960 EKRAN KARTI
  • ASUS H81 GAMER ANAKART
  • CORSAİR VENGAENCE 8GB RAM
  • 1TB WESTERN DİGİTAL HDD
  • CORSAİR VS650 650 watt güç kaynağı
  • Zalman Z3 PLUS BEYAZ KASA
  • Monitör:ASUS VS247 HR(2 ms) oyuncu monitörü
  • ORJİNAL WİNDOWS 8.1 YÜKLÜDÜR
  • +Logitech g300s mouse+G240 mousepad+ Microsft klavye ve CS:GO,H1Z1 yüklü steam hesabı hediyedir

Arkadaslar yaklasık 3 ay önce topladığım bilgisayarım satıyorum. Öncelikle bilgisayar çok temiz, sıfır gibi çünkü ayda 5-6 gün hafta sonları açabildim. Nöbetten felan hiç vakit ayıramadım açıkcası o yüzden satmak istiyorum.
Sistemi full olarak satmayı düsünüyorum. Ekran kartı ve monitorü vatan'dan aldım. Diğer parçaları inventusdan montajlı şekilde aldım. Tüm parçaların kutusu ve garantisi eksiksiz bulunmaktadır. İsteyen arkadaslara fotoğraflarını gönderebilirim.

FİYAT:3300 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece kasayı satmayı düşünüyor musunuz ?

Tüm parçaları birlikte satmayı düşünüyorum ancak bir teklifiniz varsa iletebilirsiniz.

İstanbul'da mı oturuyorsunuz ? Ve parça takası var mı ?

Kayseri'de oturuyorum.Parça takası düşünmüyorum.Nakit olarak satılık.

Bende ekran kartına talibim parça olarak satmayı düşünürseniz iletişime geçelim hocam

Bende ekran kartına talibim parça olarak satmayı düşünürseniz iletişime geçelim hocam
Şimdilik parçalamayı düşünmüyorum teşekkür ederim.Satış durumuna göre ilerde değerlendirebilirim

Satış devam ediyor.

Satış devam ediyor

Satış devam ediyor arkadaşlar.

Satış devam ediyor.

Güncel.

Nasıl bu kadar pahalı oluyor bu sistem onu anlamadım... 3500TL'ye zorlayıp rahatça monitörlü + GTX 970 sistem kurulabilecekken...

Yeni konular

Geri
Yukarı