i5-4460 GTX1050 Ti 4 GB ile Cyberpunk2077 oynanır mı?

CryingDark

Hectopat
Daha fazla  
Tam sistem;
Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1050 Ti 4 GB.
İşlemci: Intel Core i5-4460 4 çekirdek 3.20 GHz.
RAM: 12 GB RAM 1600 MHz.
Anakart: H81M-D

Bu sistem ile 40 FPS FSR 2.1 desteği ile oynayabilir miyim? O muhteşem night City içinde kendimi kaybedebilir miyim?
Yoksa parayı League of Legends'a mı basayım? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
FSR quality ile 45-50 civarına çıkarsınız, Medium'a yükseltebilirsiniz Texture'leri hatta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSR quality ile 45-50 civarına çıkarsınız, Medium'a yükseltebilirsiniz Texture'leri hatta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sağolun :)
Fakat adamın kullandığı cpu i7 benimki i5 4460 çok fark edermi fps ne kadar eder yada

Bence oynamayın, 100FPS oynayın demiyorum ama en azından görüntü kalitesi çok düşmeden akıcı seviyesinde oynamanız daha iyi olur güzel bir oyun deneyimi için (görüntü kalitesinden kastım grafik ayarı değil, FSR)

Bence oynamayın, 100FPS oynayın demiyorum ama en azından görüntü kalitesi çok düşmeden akıcı seviyesinde oynamanız daha iyi olur güzel bir oyun deneyimi için (görüntü kalitesinden kastım grafik ayarı değil, FSR)

Yeni bilgisayar alacak bütçem yok idare edeceğiz artık çünkü edgerunners izledim ve aşırı hype'lıyım.

Tam sistem;
Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1050 Ti 4 GB.
İşlemci: Intel Core i5-4460 4 çekirdek 3.20 GHz.
RAM: 12 GB RAM 1600 MHz.
Anakart: H81M-D

Bu sistem ile 40 FPS FSR 2.1 desteği ile oynayabilir miyim? O muhteşem night City içinde kendimi kaybedebilir miyim?
Yoksa parayı League of Legends'a mı basayım? :D

Sağ olun :)
Fakat adamın kullandığı CPU i7 benimki i5 4460 çok fark eder mi FPS ne kadar eder ya da.

Senin alıcağın FPS bu videolardakinden bir tık daha yüksek çünkü adam GTX 1050 test ediyor senin elinde Ti modeli var ama yine de yüksek ayarlarda oynayamazsın maalesef.

FSR quality çok da etki etmiyor.

Sağ olun :)
Fakat adamın kullandığı CPU i7 benimki i5 4460 çok fark eder mi FPS ne kadar eder ya da

GPU tam beslendiği için fark etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı