i5-4460 için Anakart Önerisi

e.tanrikulu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Şuan aktif şekilde kullandığım Asus H81M-PLUS anakartımı değiştirirsem hangi anakartı önerirsiniz ? Önerdiğiniz kartın artılar neler olur benim için.

Sistem:

Kingston 16GB Hyperx BLUE DDR3 1600MHz CL10
MSI R7 370 GAMING 2G
Kingston 120GB V300
HDD 1 TB
XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 500W
ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartı neden yükseltmek istiyorsun? Yükseltilecek bir yanı yok. Anakartınızı en iyisine yükseltseniz bile yukarıda yazdığınız donanımlarınızı daha verimli kullanma şansını size sunmaz. İşlemci ve ekran kartı performansında en ufak oynama bile olmaz. Bu sistemi satıp AM4 yada 1151 sisteme geçmek anakart yükseltmekten daha mantıklı.

Anakartı neden yükseltmek istiyorsun? Yükseltilecek bir yanı yok. Anakartınızı en iyisine yükseltseniz bile yukarıda yazdığınız donanımlarınızı daha verimli kullanma şansını size sunmaz. İşlemci ve ekran kartı performansında en ufak oynama bile olmaz. Bu sistemi satıp AM4 yada 1151 sisteme geçmek anakart yükseltmekten daha mantıklı.
Bilgilerin için teşekkür ederim. Anakartın USB slotları sorun çıkarmaya başladı ve garantisi yok tamir ettirmek yerine yeni daha iyi birşey alabilirmiyim diye merak ettim. Anakart değişimi dışanda çıkabileceğim bir yükseltme maddi olarak bulunmuyor şuan.

Bilgilerin için teşekkür ederim. Anakartın USB slotları sorun çıkarmaya başladı ve garantisi yok tamir ettirmek yerine yeni daha iyi birşey alabilirmiyim diye merak ettim. Anakart değişimi dışanda çıkabileceğim bir yükseltme maddi olarak bulunmuyor şuan.
Tüm slotları mı arıza çıkartıyor? Sorunu detaylı şekilde açıklayın çözüm bulabiliriz.

Dosya Ekleri

• php4FcLBl.jpg
    php4FcLBl.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 65
3.0 slotlarında sıkıntı yoksa eğer oraya TP-Link'in kaliteli 3.0 çoklayıcısını kullanabilirsin. Yada kasanda 3.0 destekli USB çoklayıcı varsa çoklayıcıyı oraya takabilirsin. Arka taraftaki iki 3.0 girişine klavye ve mouseyi takarsın ön tarafa dilediğini takarsın.

3.0 slotlarında sıkıntı yoksa eğer oraya TP-Link'in kaliteli 3.0 çoklayıcısını kullanabilirsin. Yada kasanda 3.0 destekli USB çoklayıcı varsa çoklayıcıyı oraya takabilirsin. Arka taraftaki iki 3.0 girişine klavye ve mouseyi takarsın ön tarafa dilediğini takarsın.
Dediğiniz mantıklı diğer alternatif o şekilde. Bir ihtimal sizlerin bilgisini almak istedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı