i5-4460 için ekran kartı önerisi

İşte bu yüzdendir ki 1060'a yineliyorum ister istemez hocam 1060 da mining olmaz demiyorum da.
4 GB VRAM'li kartlara da yapılıyor mining. Mining zararlı birşey değil bilinçsiz yapanlar karta zarar veriyor. Miningde sadece bellekler çalışıyor yani sıradan bir oyuncu kartına göre daha az yıpranıyorlar. Mining yapmıyorum savunmacısı da değilim.

4 GB VRAM'li kartlara da yapılıyor mining. Mining zararlı birşey değil bilinçsiz yapanlar karta zarar veriyor. Miningde sadece bellekler çalışıyor yani sıradan bir oyuncu kartına göre daha az yıpranıyorlar. Mining yapmıyorum savunmacısı da değilim.
Kullandığınız kart mining mi hocam

Bana satan arkadaş avukat olduğunu ve ofisinde kullandığını söyledi ne kadar doğru bilemem. Alırken garanti etiketi üstündeydi mining yapılmış olsa içini açıp macun yenilemek zorunda kalırdı bence.

Anladım yardimlariniz için teşekkürler en iyi hangisini dusurebilirsem onu alacağım hocam iyi akşamlar kimse bu kadar yardım etmezdi sorduğum soruları elinizden geldiğince yanıtlamaya çalıştınız tekrardan sağ olun var olun.

Geri
Yukarı