i5-4460 için kule tipi fan önerisi

rotindaa21

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RX 6600
Anakart
ASUS H81M-K Intel H81 1600MHz DDR3 Soket 1150 mATX
İşlemci
i5-4460
Merhaba arkadaşlar. Kule tipi CPU fan arıyorum. Pek anlamıyorum. 500TL param var. F/P bir ürün almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
İşlemci soket PIN'i 1150 pin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Paranızın çöpe gitmemesi için bütçenizi biraz arttırmanız gerekiyor. Sonradan da yeni işlemcinizle kullanmak için uygun bir çözüm tercih etmelisiniz. Yukarıdaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Hocam SE-213V2 olanını alacağım şu anki PC de sorunsuz çalışsın yeter zaten AMD AM4 soketli anakart almayı düşünüyorum sanırsam bu onu da destekliyor?

@rotindaa21, @yms ' nin önerdiğinin fan çapı (90mm) ufak. Hava akış değeri düşük, statik basınç yüksek olur ve yük altında 120mm çapındaki fanlara göre fazlasıyla kafa ütüleyebilir.

Hocam SE-213V2 olanını alacağım şu anki PC de sorunsuz çalışsın yeter zaten AMD AM4 soketli anakart almayı düşünüyorum sanırsam bu onu da destekliyor?
Evet, destekler.

@rotindaa21, @yms ' nin önerdiğinin fan çapı (90mm) ufak. Hava akış değeri düşük, statik basınç yüksek olur ve yük altında 120mm çapındaki fanlara göre fazlasıyla kafa ütüleyebilir.

Evet, destekler.
Haklısın daha sessiz ve iyi bir soğutma için 120 mm olması daha iyi. Bir yandan da işlemcinin yüzeyine eşit derecede ve her yerine temas etmesi için 4 ısı borusu olması önemli. Şöyle bir şey alınabilir:
Dark Freezer X123 DKCCX123 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı