i5 4460 RX 580 sistem ne kadar eder?

Minibg performansa etki etmez bu bir, ikinci olarak 1500 değil de 1800 verir tertemiz kart alır. Ayrıca 1650S RX580'den daha güçlü.
Mining nasıl performans düşürmüyor hocam. Gidip azıcık araştırıp yazın :D

Mining nasıl performans düşürmüyor hocam. Gidip azıcık araştırıp yazın :D

Azıcık araştırsanız düzgün koşullarda yapılan miningin performansa gram etkisi olmadığını, tek etkisinin kartın macunun hızlıca kuruyup fazla ısındığı için performans kımsa sorunu yaşanabileceğini ve bununda macun değişimi ile düzeleceğini bilirdiniz. Gidip de kartın 7/24 80+ derece çalıştığı bir mining kartını referans almamak gerekli.

Azıcık araştırsanız düzgün koşullarda yapılan miningin performansa gram etkisi olmadığını, tek etkisinin kartın macunun hızlıca kuruyup fazla ısındığı için performans kımsa sorunu yaşanabileceğini ve bununda macun değişimi ile düzeleceğini bilirdiniz. Gidip de kartın 7/24 80+ derece çalıştığı bir mining kartını referans almamak gerekli.
Ya sence bu kartların fiyatının bu kadar düşük olma sebebi ne, bir düşün. Herkes söylüyor rx 400 ve 500 serisi mining yapılarak içinden geçildi diye.

Macun ile düzelecek mi :D Hocam daha yazışmayalım cidden tartışmak istemiyorum.

Ya sence bu kartların fiyatının bu kadar düşük olma sebebi ne, bir düşün. Herkes söylüyor RX 400 ve 500 serisi mining yapılarak içinden geçildi diye.

Macun ile düzelecek mi :D Hocam daha yazışmayalım cidden tartışmak istemiyorum.

Tamam siz ezbere bilgiler ile yazmaya devam edebilirsiniz.

Ya sence bu kartların fiyatının bu kadar düşük olma sebebi ne, bir düşün. Herkes söylüyor RX 400 ve 500 serisi mining yapılarak içinden geçildi diye.

Macun ile düzelecek mi :D hocam daha yazışmayalım cidden tartışmak istemiyorum.

Fiyatlarının ucuz olmasının sebebi mining artık karlı olmayınca mining yapanların kartları elinden hızlıca çıkarmak istemesi.
Sen ekran kartıyla oyun oynayınca performansı düşüyor mu?

Fiyatlarının ucuz olmasının sebebi mining artık karlı olmayınca mining yapanların kartları elinden hızlıca çıkarmak istemesi.
Sen ekran kartıyla oyun oynayınca performansı düşüyor mu?
1.5 yıl düzgün ortam da mining yapıldığı idda edilen karta sahibim. Diğerlerine nazaran 5 6 fps daha az alıyorum. 80 82 derecelere kadar çıkıyor yükte.

1.5 yıl düzgün ortam da mining yapıldığı iddia edilen karta sahibim. Diğerlerine nazaran 5 6 FPS daha az alıyorum. 80 82 derecelere kadar çıkıyor yükte.

Farklı bir sorun vardır. Mesela miningden çıkmış bir RX 580 hala aynı RX 580 performansını vermeye devam eder. Benim 2 arkadaşım 2.elden RX 580 aldı performanslarında hiçbir sorun yok.

Geri
Yukarı