i5 4460 RX 580 Sistemin Forza Horizon 4 Performansı

Etoiwds

Centipat
Arkadaşlar bu konu üzerinde çok durdum, biliyorum. İşlemcim i5 4460 3.2 GHz, Sapphire Nitro+ RX 580 8 GB OC düşünüyorum. Dual Channel 8 GB RAM'im var. Anakartım ise GA-H81M-S1.

PSU'yu 600W 80+ Bronze FSP Hydro düşünüyorum. Genellikle Forza Horizon gibi oyunlar oynayacağım. FPS oyunları oynamıyorum pek. Düşünceleriniz nedir?

Bu arada, DDR3 1600 MHz RAM'lerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 4570 var, GTX 950'yi bile beslemiyor. RX 570 aldım, %30 ile %50 arasında bir darboğaz var. Açık dünya oyunlarında komple çöküyor. AMD sistem toplamayı düşünüyorum. Her oyunda sorun var. Forza idare ediyor.

i5 4570 var, GTX 950'yi bile beslemiyor. RX 570 aldım, %30 ile %50 arasında bir darboğaz var. Açık dünya oyunlarında komple çöküyor. AMD sistem toplamayı düşünüyorum. Her oyunda sorun var. Forza idare ediyor.
Yazılımsal olarak değil de, parçasal olarak bir sorun olabilir. Bence işlemcin iyi, beslemesi gerek.

GTX 950'de bile yüzde 10 darboğaz vardı :D Steam'dan biri mesaj attığında drop oluyordu oyunda. Discord bile kullanmıyordum. DC açınca her oyun kasıyordu :D

GTX 950'de bile yüzde 10 darboğaz vardı :D Steam'dan biri mesaj attığında drop oluyordu oyunda. Discord bile kullanmıyordum. DC açınca her oyun kasıyordu :D
İşlemcim ne durumda biliyorum. Şu zamana kadar sistem toplamadıysam, tek sorumlusu işlemcimdir. YouTube'de 1060 6 GB ve RX 580 takan insanlarda var. Genellikle GPU ağırlıklı oyunlar oynayacağım için, bence çok sorun olmaz. Yine de, çoğunluğun fikrini almak istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı