İ5 4460 Sistem Twitch'de 1080p Yayın Yapmak İçin Yeterli mi?

Emre6638

Hectopat
Daha fazla  
1920x1080 Twitch'de yayın yapabilir miyim ben bu sistemle? Çoğunlukla PointBlank oyunu olacak. O da High ayarlarda.

21212121.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayın yaparsın da yayın için en önemli şeylerden birisi de internetin.

He ayrıca kişisel görüşüm ekran kartını yükseltip işlemciyi biraz kısarsan daha iyi olacaktır oyunlarda performansın.

Arkadaşın konuyu bilmediği belli. İşlemciden kısıp ekran kartını yükseltirse bu sefer darboğaz olur, ekran kartının performansını tam olarak alamaz.

Darboğaz yapmaz ama arkadaşın dediği şey online oyunlarda işlemciye kat kat daha fazla yük biner o yüzden işlemciyi en azından i5 almakta fayda var.
Ayrıca bu forumda sokak ağzıyla konuşmayıda bırakın.

20 dakikadır düşünüyorum böyle saçma bir yoruma cevap yazsam mı diye ama dayanamadım. Boş boş sokak ağzı mı oldu? Ayrıca PointBlank gibi bir oyunda işlemciye nasıl yük binebilir? He eğer ağlamaya devam edecekse diğer arkadaşlar şöyle çok daha kral bir sistem toplayabilirsin. 2600 TL gibi bir bütçen var 100 TL daha keseyi açıp bunu alırsan çok daha güzel olacaktır dostum.
Adsız.png

İ5 4460'ın yayın konusunda sıkıntı çıkaracağını hiç sanmıyorum ancak internetin yayın için yeterli mi? önemli olan burası. İ3 gibi çift çekirdek ve sanal çekirdek destekli işlemciler asla 4 fiziki çekirdekli İ5 işlemcilerle yarışamaz. İ5'ten şaşmamanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı