i5 4460 Sistemde CS2 40 dakikada bir sistemi kilitliyor

İşletim sistemi
Windows 10

tunahozan

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8GB DDR3
Ekran kartı
Rx570 8gb
İşlemci
İ5 4460
Çıkmasından aylar geçmesine rağmen hala aldığım hata, ilk çıktığı zaman bırakmama neden olmuştu. Aylar geçti bir daha silip yükledim hala çöküyor oyun. 40 dakikada bir çöküyor. Bilgisayarı kilitliyor. Yeniden başlatma sıkça PC'ye müdahale edemiyorum. Çözümü nedir?

Sistemin yetmiyor ki.

Efeenimmm dayi iyi misin hangi mana da yetmiyor RAM yeterli az ama yeterli ekran karti zaten rahat islemcide denebilir gayet rahat oynatir oyunu.

Çıkmasından aylar geçmesine rağmen hala aldığım hata, ilk çıktığı zaman bırakmama neden olmuştu. Aylar geçti bir daha silip yükledim hala çöküyor oyun. 40 dakikada bir çöküyor. Bilgisayarı kilitliyor. Yeniden başlatma sıkça PC'ye müdahale edemiyorum. Çözümü nedir?

Hocam isi degerlerine bakin Core Temp uygulamasindan islemci sicalligini goruceksiniz CS 2 islemciye yuk bindiren bir oyun.

Son düzenleme:
Efeenimmm dayi iyi misin hangi mana da yetmiyor RAM yeterli az ama yeterli ekran karti zaten rahat islemcide denebilir gayet rahat oynatir oyunu.

Hocam isi degerlerine bakin Core Temp uygulamasindan islemci sicalligini goruceksiniz CS 2 islemciye yuk bindiren bir oyun.
Core tempi yükledim. 1 ölüm maçı attım. Maç sonu 62 dereceydi. Isınma problemi de yok. Yanlış bilmiyorsam gayet normal değerler

Galiba işlemcin ısınıyor CS2 çok CPU yiyor bende i5 3470 ve 1050 Ti vardı kule tipi soğutucu alana kadar CS 2 açılmıyordu bile o derece soğutucu taktım 40 derece etki etti CS2 sabit 60FPS ultrada oynuyorum.
Alta da yazdım oyunda 15 dakka sonunda 60 derece civarını görüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı