i5 4460 sisteme ekran kartı önerisi

ihtiyaroyundami

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim eski bir kasa var halihazırda. The Witcher 3 gibi oyunları iyi seviyede oynuyordum ama ekran kartım 3-4 yıl sonra bozuldu o yüzden bir tık yüksek ekran kartı almak istiyorum ama işlemcime uygun olsun istiyorum. Darboğaz yapmayacak bir ekran kartı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? PC içinde olan malzemelerim de bunlar: İşlemcim i5 4460 3.20 GHz, RAM16 anakart, MSI M85m. Eski yanan ekran kartım da GTX Zotac 760 2 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim eski bir kasa var halihazırda. The Witcher 3 gibi oyunları iyi seviyede oynuyordum ama ekran kartım 3-4 yıl sonra bozuldu o yüzden bir tık yüksek ekran kartı almak istiyorum ama işlemcime uygun olsun istiyorum. Darboğaz yapmayacak bir ekran kartı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? PC içinde olan malzemelerim de bunlar: İşlemcim i5 4460 3.20 GHz, RAM16 anakart, MSI M85m. Eski yanan ekran kartım da GTX Zotac 760 2 GB.
RX 470 4 GB öneririm darboğaz yaşamazsınız bin tl ye bulursunuz

RX 570, GTX 1650.

Hocam GTX1650.

Bence 5600 XT veya RTX 2060'a kadar minimum darboğazla kurtarır. 1070 tavsiyem.

Anlıyorum reis yani bin kere düşünüp bir kere almak istiyorum tavsiyeniz üzerine geziniyorum siteleri.

RX 470 4 GB öneririm darboğaz yaşamazsınız bin TL'ye bulursunuz.

Reis internette sıfırı var mı çünkü sıfır almayı planlıyorum.

Hocam GTX1650.

Anlıyorum reis yani bin kere düşünüp bir kere almak istiyorum tavsiyeniz üzerine geziniyorum siteleri.

Reis internette sıfırı var mı çünkü sıfır almayı planlıyorum.
Valla kral sıfır bulamazsın 2. el sitelerinden bütün testlerini istiyip temiz bulursan iyi bu kartlarda mining yapıyolar bazıları ama rx 470 alırsan darboğaz yaşamazsın

Yeni konular

Geri
Yukarı