i5 4460 Sisteme ekran kartı önerisi

bugraarli

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci Intel(R) Core(tm) i5-4460 CPU @ 3.20GHz, 3201 MHz, 4 çekirdek, 4 mantıksal işlemci.
Temel kart ürünü Z97 Gaming 3 (MS-7918)
Yüklü fiziksel bellek (RAM) 16,0 GB.
600W Power Supply.

Arkadaşlar sistemim bu şekilde, bana idare ettirebilecek bir ekran kartı lazım. Yeni PC alacağım fakat şu anlık bunun ile idare etmem gerekiyor. FIFA 24'ü minimum düzeyde de olsa takılmadan çalıştırabilecek idarelik bir ekran kartı, minimum fiyatlarda ne ekran kartı olursa bu konuda bilgili kişilere ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
İşlemci Intel(R) Core(tm) i5-4460 CPU @ 3.20GHz, 3201 MHz, 4 çekirdek, 4 mantıksal işlemci.
Temel kart ürünü Z97 Gaming 3 (MS-7918)
Sistem modeli MS-7918
Yüklü fiziksel bellek (RAM) 16,0 GB.
600W Power Supply.

Arkadaşlar sistemim bu şekilde, bana idare ettirebilecek bir ekran kartı lazım. Yeni PC alacağım fakat şu anlık bunun ile idare etmem gerekiyor. FIFA 24'ü veya yeni çıkacak olan GTA 6'yı minimum düzeyde de olsa takılmadan çalıştırabilecek idarelik bir ekran kartı, minimum fiyatlarda ne ekran kartı olursa bu konuda bilgili kişilere ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Hocam daha GTA 6 için sistem gereksinimlerini bilmiyoruz ortada belirli bir bütçede yok ama o işlemcinin yüksek düzey ekran kartlarını kaldırabileceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı