i5 4460 sisteme ekran kartı önerisi

ok10omer

Decapat
Yer
Küçükçekmece, İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba. Yeni bir bilgisayar aldım ancak ekran kartı baya kötü. Apex Legends'ı ve PUBG yi normal ayarlarda oynayabilmem için bir ekran kartına ihtiyacım var. Maksimum bütçem ise 400 ve 500 TL arasındadır.

Bilgisayarımın sistemi
-Intel Core i5 4460 3.1 GHz
-8 GB DDR3 RAM
-Asus R7240-2gd3-l Radeon R7 240 2 GB DDR3 128bit
-1TB Harddisk
-Samsung LS24F350FHMXUF 23.5'' 4ms
-Steelseries Rival 110
-Klavyem yok :D en yakın zamanda alıcam klavye hakkında öneri yaparsanız çok sevinirim.

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Yeni bir bilgisayar aldım ancak ekran kartı baya kötü. Apex Legends'ı ve PUBG yi normal ayarlarda oynayabilmem için bir ekran kartına ihtiyacım var. Maksimum bütçem ise 400 ve 500 TL arasındadır.

Bilgisayarımın sistemi
-8 GB DDR3 RAM
-1TB Harddisk
-Steelseries Rival 110
-Klavyem yok :D en yakın zamanda alıcam klavye hakkında öneri yaparsanız çok sevinirim.

MSI GTX 980 Turbo alırsan iyi iş görür zaten normali iyi birde MSI ın turbo hali olunca daha iyi performans veriyor bir bak istersen.

400-500 tl arası gtx 980 bullursan banada alsana :)

Bilgisayarımın sistemi
-8 GB DDR3 RAM
-1TB Harddisk
-Steelseries Rival 110

o fiyat aralığında rx 560 4 gb modelini bulabilirsin.güç kaynağın yüksekse r9 280x'de uygun olur

@Caner Uncu ve @manhat paylaşmış olduğunuz bilgi için teşekkür ederim. Son zamanlarda meşhur olan Hp Oem Rx 460 hakkında neler düşünüyorsunuz, fiyatı baya ucuz PUBG ve Apex Legends'i Medium ayarlarda oynayabilir miyim?
[/QUOT
aşırı ısınmasından çok şikayet okudum.üstündeki fan çok küçük.

@Caner Uncu ve @manhat paylaşmış olduğunuz bilgi için teşekkür ederim. Son zamanlarda meşhur olan Hp Oem Rx 460 hakkında neler düşünüyorsunuz, fiyatı baya ucuz PUBG ve Apex Legends'i Medium ayarlarda oynayabilir miyim?
Ben de RX 460 kullanıyorum. PUBG 1080p very low ayarlarda 50 FPS falan veriyor, Apex de very low'da oynatabiliyor ama savaşlarda 40'lara kadar düşer. Fiyatı güzel ama 380 TL'ye, alınabilir. RX460 1080P Medium-Low ayarlarda 40 FPS verebilecek bir kart genel olarak anlatmam gerekirse. Yanlış anlamayın her oyunda demiyorum, E-spor oyunlarında falan akıyor gidiyor çok rahat. Mesela Witcher 3'de low ayarlarda 40-50 FPS alıyorum.

Tekrardan teşekkür ederim beni bilgilendirdiğiniz için. :) @Caner Uncu @manhat
Ekran kartı için sanırım üstüne biraz daha para koyup 2. el RX 560 veya GTX1050 almak geçiyor içimden. Sizleri meşgul ediyorum ama son olarak klavye önerebilir misiniz? :D Steelseries Apex 150 çok güzel gözüküyor ama bu tür oyunlar için Rampage Titan K9 da yeterli midir?

Tekrardan teşekkür ederim beni bilgilendirdiğiniz için. :) @Caner Uncu @manhat
Ekran kartı için sanırım üstüne biraz daha para koyup 2. el RX 560 veya GTX1050 almak geçiyor içimden. Sizleri meşgul ediyorum ama son olarak klavye önerebilir misiniz? :D Steelseries Apex 150 çok güzel gözüküyor ama bu tür oyunlar için Rampage Titan K9 da yeterli midir?
Klavye konusunda hangisi iyidir pek bilmiyorum, daha iyi bilen birileri yardım ederse daha faydalı olur. Yeni konu açıp oradan sorun isterseniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı