i5 4460 Sisteme GTX 960 vs GTX 1060

emirbaba

Hectopat
Daha fazla  
Okuyan herkese selamın aleyküm başlıkta da belirtiğim gibi i5 4460 bir sistem toplayacam. Herşeyi ayarlardım kendim tabi sizin fikirlerinizle değiştirebilirim. Asıl konuma geleyim ekran kartı konusunda biraz kafam karıştı bunu da sizinle paylaşmak istedim. Ekran kartı olarak MSI almayı düşünyüorum ama şimdi söyle ki;
-GTX 960
-GTX 1060
bu iki model arasında çok kafam karıştı. İkisi de gayet güçlü kart ama GTX 970 biraz daha pahalı tavsiye olarak hangisini tavsiye edersiniz? Kasa olarak thermaltake kullanasım var. 3500 lirayı aşmıcak bir şekilde güzel bir sistem toplar mısınız? İşlemci olarak i5 4460. Şimdiden teşekkürler.

Eğer GTX 960 970 ve 1060 arasındaysanız ve bütçenizde 1060'a yetiyorsa. Ki görüyorum ki kafanızı karıştırdığına göre yetiyor kesinlikle 1060 alacaksınız tereddüt etmeye gerek bile yok. 1060 Eski 980 performansında bir kart neredeyse. 960 ve 970 ile kıyaslanamaz bile.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı