i5 4460 Sisteme Öneri

Tolga Gülönü

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. 5-6 ay içerisinde 8 yıldır kullandığım bilgisayarımı değiştireceğim bütçem 2000-3000 TL civarı sadece oyun için toplayacağım ve bu işlerden çok fazla anlamıyorum. Bir yardım ederseniz sevinirim. Aklımdaki sistem şu;

Ekran Kartı : MSI GTX 970/GTX 1060/Sizin önerileriniz
Anakart: Sizin önerileriniz?
İşlemci:İntel Core İ5-4460/Sizin Önerileriniz?
Harddisk: 1 TB
RAM: 8 GB RAM(Hangi Marka henüz emin değilim bunda da tavsiyede bulunabilirsiniz.)
Kasa: Zalman Z3 Plus/Sizin Önerileriniz?
Birde parçalar ucuz olarak alabileceğim site mekan var mı? Toplama işlemiyle beraber yapabilecek vatan bilgisayar aşırı pahalı diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji , teknobiyotikten alabilirsin güvenilir sitelerdir. Benim önerim webdenal.com sitesinden alman.Hem hızlı ucuz güvenilir.

Bütçeye 100 TL daha koyarak bunu almalısın.

upload_2016-9-3_21-47-21.png

Kasayı R1 600W SSD'Yİ ise 850 evo yaparsanız on numara sistem olur.Elinizdeki parçaları satarak sistemi yükseltebilirsiniz :).

Hocam buyrun. 3000 TL ye güzel sistem oldu. Eğer bütçenizi biraz arttırabilirseniz işlemciyi i5 6500 yapabilirsiniz. Ama bu hali ile bile güzel. Montaj hizmetini de bu topladığım yer 35 TL ye yapıyor. Montajı v.s yapıp ürünün kutularını, faturalarını v.s kargolayıp gönderiyorlar.
3000 rx 480.JPG

Anakartınız nedir, Kasanız,PSU'nuz, birdee 8 senelik sistemde nasıl 4460 var ? Bunları bilerek cevaplayabilirim :)
Hocam sen beni yanlış anlamışsın bende i5 falan yok onlar sadece benim almayı düşündüklerim

Hocam buyrun. 3000 TL ye güzel sistem oldu. Eğer bütçenizi biraz arttırabilirseniz işlemciyi i5 6500 yapabilirsiniz. Ama bu hali ile bile güzel. Montaj hizmetini de bu topladığım yer 35 TL ye yapıyor. Montajı v.s yapıp ürünün kutularını, faturalarını v.s kargolayıp gönderiyorlar.
Eki Görüntüle 185535
Sapphire güvenilir bir markamıdır baya görüyorum fakat hiç kullanan tanıdığım yok O fiyata Özellikleri iyi bir ekran kartı düşünücen bide sitenin adını söyleyebilirmisiniz

Hocam sen beni yanlış anlamışsın bende i5 falan yok onlar sadece benim almayı düşündüklerim

Sapphire güvenilir bir markamıdır baya görüyorum fakat hiç kullanan tanıdığım yok O fiyata Özellikleri iyi bir ekran kartı düşünücen bide sitenin adını söyleyebilirmisiniz
Forumda kullanan arkadaşlar var. Benim de bir arkadaşım kullanıyor bir sıkıntısını görmedi henüz. Önceleri sorunluydu fakat düzelttiler biraz biraz. Topladığım site teknobiyotik.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı