i5 4460 ve GTX760 sisteme öneri

Melone

Hectopat
Daha fazla  
Böyle bir kasa toplamayı planlıyorum eksileri artıları yada kendi kullandığınız donanım tavsiyelerinize ihtiyacım var. :) Hali hazırda kendi kullandığım 1 TB HDD olduğu için fazladan bir HDD'ye gereksinim duymadım.
2i7w8ko.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce 2133 MHz gereksiz eğer render işleriyle uğraşmayacaksanız 16 GB da fazla. işlemci 448 TL anakart 454 TL. Bir orantısızlık var anakartı düşürüp ekran kartını R9 285 almanı öneririm. İşlemciyi de Intel i5 4690.

Bütçenizi belirtirseniz daha iyi bir sistem toplayabiliriz.

Sistem ne için kullanılacak ? Bütçe verirseniz daha iyi sistemler toplayabiliriz.

Render işlemleriyle uğraşacağım elbette fakat artık 1600mhz'ında bazı yerlerde yetersiz geleceğini düşündüğüm için ileriye yönelik bir alım yaptım. Anakart mevzusunu tekrar gözden geçireceğim sağol. 2500-3000 TL arası bütçe.

Sistem ne için kullanılacak ? Bütçe verirseniz daha iyi sistemler toplayabiliriz.

Yazılım ve render işlemlerinde kullacağım genellikle ama piyasadaki oyunları da belli bir kalitede çalıştırabilmesi gerekiyor. 2500-3000Tl arası bütçe.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı