i5-4460 tabanlı hazır sisteme RX 570 takılır mı?

Noutex

Decapat
Merhaba arkadaşlar hazır bir Lenovo bilgisayarım var masaüstü eskiden almıştım içinde i5-4460 işlemci ve GT 745 ekran kartı var. Bana bu aralar pek dayanmamaya, açılırken 3 kısa 1 uzun bip sesi vermeye başladı (ekran kartı sorunu) ben de ekran kartı almayı düşünüyorum bütçem 1300 TL. RX 570 8 GB düşünüyorum darboğaz yapar mı veya başka tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam minimum darbogaz illaki yapar bi ryzen 5 2600 performansı beklememek lazım fakat kendimden örnek veriyim Fx 6300 islemcili sisteme rx580 4GB taktım sorunsuz bi cok oyunu 1080p de high ultra ayarlarda oynuyorum ram 16 GB (BF1-Dota-Pubg-R6 Siege-Cs Go) monitorüm 75 hz FPS degerlerimde iyi sistem yükseltmesi yapanada kadar sizi idare edecektir

Yapar ama yinede akıcı oynarsınız diye düşünüyorum youtubeden işlemcinizin modeline göre oyun teslerine bakmanızı öneririm.

Bütçeniz 1300tl ise rx570 mantıklı bir seçim olacaktır arttırabilirseniz rx590 öneririm bu parçaları birkere alıyorsunuz sonuçta elinizde 1300tl var az daha biriktirip rx590 da alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı