i5 4460 Tabanlı Sistem

CengizHan00

Hectopat
Daha fazla  
İlk önce sistemi atayım :

Adsız.png

Şimdi sorularımı sorayım.

1) Bu sisteme o kasa yeterli mi ?
2) Site güvenilir mi ?
3) Uyumsuzluk vs. bir sorun veya bütçeyi geçmeyecek şekilde daha iyi bir öneriniz var mı ? (Bütçe 2.400TL)

Eğer sistem önerecekseniz işlemciyi AMD yapıp atmayın veya ekran kartını GTX 960 yapıp atmayın. Teşekkürler.

İlk önce sistemi atayım :

Eki Görüntüle 112450

Şimdi sorularımı sorayım.

1) Bu sisteme o kasa yeterli mi ?
2) Site güvenilir mi ?
3) Uyumsuzluk vs. bir sorun veya bütçeyi geçmeyecek şekilde daha iyi bir öneriniz var mı ? (Bütçe 2.400TL)

Eğer sistem önerecekseniz işlemciyi AMD yapıp atmayın veya ekran kartını GTX 960 yapıp atmayın. Teşekkürler.
1) Kasa yeterli.
2) Site neresi belli olmuyor fotodan.
3) Uyumsuzluk yok. Bence kasanın usb 3. 0' ını destekleyen bir anakart seçin. Birde o monitör bu sisteme yakışmıyor. En az 1080p monitör alın.

R9 380 gibi güçlü bir karta 900p monitör olmamış.
Zira kasa da olmamış. İçindeki güç kaynağı R9 380 için yetersiz. Ve o kasa küçük.

Benim size önerim şunlar:
  • Ekran kartından kısıp monitörü 1080p yapmalısınız.
  • Webdenal sitesi güvenilir.
  • Ekran kartını kısıp kasanın bir model büyüğünü almalısınız. Mid tower olması önemli. Zalman z3 plus alabilirsiniz.
  • Alternatif olarak anakartı Msi h81m pro-vd yapabilirsiniz.
Ben size uygun bir sistem toplayabilirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Alternatif kasa:
XIGMATEK ASGARD 381 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA

Site webdenal.com isimli bir site. Monitörümü 1 sene kullanıp daha büyüğünü alacağım yani ekran kartından kısıp monitör almaya gerek yok. Anakart ve kasayı değiştiriyorum o zaman son halini atarım.

Anakart USB3.0 destekliyormuş değiştirmedim. Monitör dediğim gibi 1 yıl kullanacağım. Kasayı araştırdım v12 kanalından 430w veriyormuş ve boyutu da yeterli kısacası sadece kasayı değiştirdim eğer önceki de yeterli diyorsanız onu almak isterim. Görüntü bakımından daha hoş duruyor :D

Dosya Ekleri

• erfds.png
    erfds.png
    33,6 KB · Görüntüleme: 200
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı