i5 4460 ve 1050 Ti sistem toplama

ThereamDream

Hectopat
Daha fazla  
sistem x51.PNG

Arkadaşım benim için böyle bir sistem topladı, Alienware X51'i taklit ederek yaptığını ve bir performans sorunu çekmeyeceğimi söyledi fakat foruma ondan çok güvendiğim için burdayım. Yaklaşık olarak bu fiyata daha iyi performans alabilmem için bir tavsiyeniz var mı veya bu fiyata bu sistem iyiyse nasıl bir performans alırım?

Edit: Başlığı bir moderatör değiştirdi, i5 4460 ve 1050 ti olması zorunlu değil sadece aldığım tavsiye içinde bunlar var, daha iyisini veya bütçeye uyanını önerebilirsiniz

Arkadaşın dediği sistem daha güncel ve performanslı onu alabilirsiniz. Arkadaşınızın önerdiği sistem güçlü ama eski nesil ve Ryzen sistemden daha performanslı değil ama onunda birazda olsa bilgisi var ama yinede bu arkadaşın dediğini alabilirsiniz.

Benim en çok oynayacağım oyun Dead by Daylight, GTA V'den daha yüksek sistem gereksinimleri olduğu için ona veya başka oyunlara hiç girmeden soruyorum Dead by Daylight oynarken nasıl bir performans alırım?

Son düzenleme:
Benim en çok oynayacağım oyun Dead by Daylight, GTA V'den daha yüksek sistem gereksinimleri olduğu için ona veya başka oyunlara hiç girmeden soruyorum Dead by Daylight oynarken nasıl bir performans alırım?
Rahat akıcı bir oyun oynamış olacaksınız. Ayarları yüksek-çok yüksek fark etmeden oynatır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı