i5 4460 ve GTX 1050 Ti için sistem toplama

mhmutakarrrrr

Hectopat
  • Intel Core i5-4460 CPU @3.20GHz
  • Nvidia GTX 1050 Ti GAMİNG X
Bu ürünler bende mevcut. Anakart, güç kaynağı, kasa, RAM ve sıvı soğutma önerisi istiyorum. Yayın yapacağım aynı zamanda. Önerilerinizi bekliyorum.
Not: RAM 16 GB olması şartıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki işlemciyi satabilirseniz, daha güncel bir sistem toplanabilir. Satarım derseniz, ona göre bir öneri yapalım.
Ayrıca tahmini de olsa bir bütçe belirtin.

-Cooler Master MasterLiquid Pro 240 240mm Radyatör Mavi LED Sıvı Soğutma Sistemi

-MSI B350M GAMING PRO AMD Çipset Soket AM4 DDR4 3200MHz(OC) VGA DVI HDMI Anakart

-AMD Ryzen R5 2400G Soket AM4 3.6GHz 6MB Önbellek 65W 4 Çekirdek Vega 11 GPU İşlemci

-Kingston 8GB DDR4 3000MHz CL 15 Hyperx Predator Bellek

-Sandisk 240GB SSD Plus Sata 3.0 SSD (Okuma 530MB / Yazma 440MB)

-Corsair Carbide Serisi SPEC-04 Mid-Tower Siyah/Kırmızı Temperli Cam Gaming Kasa

Genel Toplam: 3153.09 TL

Bu sistemi topladım ve ek olarak GTX1050Ti takacağım sizce bir darboğaz veya sonradan bir sıkıntı verir mi ? Bu arada öneriye açığım parça tarzı olsun fiyat olsun limitim 4000 tl elimde harddisk ve ekran kartım var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olursanız çok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elinizdeki işlemciyi satabilirseniz, daha güncel bir sistem toplanabilir. Satarım derseniz, ona göre bir öneri yapalım.
Ayrıca tahmini de olsa bir bütçe belirtin.
Satarım büyük ihtimalle, ve yukarıdaki sistemden farklı bir sistem önerebilirmisiniz bana sıvı soğutma dahil olacak şekilde ? Yayın ve oyun aynı anda performans alacağım bir bilgisayar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı