i5 4460 ve 12 GB RAM alınır mı?

my last mistake

Hectopat
Arkadaşlar şimdi benim malum, bütçem iyi değil. 3D modelleme ve grafik tasarım progamlarını etüt olarak çalıştırsın yeterli, render falan olmayacak. Bir de gündelik internet kullanım falan.

Zaten bu programların son sürümlerini kullanmıyorum, en fazla 2018 sürümlerini kullanıyorum ama çoğunlukla 2015-2016.

Şu an kullandığım i7 2620 8 GB RAM ve GT 540 ekran kartlı laptopım var ama bunu birine vermem gerekli, ondan yeni bilgisayar alacağım.

Bu i5'te HD5450 ekran kartı var, ileride bir ekran kartı alsam 128 bitlik falan ya da ucuz yollu bir şey en azından kötünün iyisi olsun.

Satan kişinin istediği fiyat 1500 lira ama 1300 falan verecek, bu fiyata alınır mı? Şimdi idarelik götürür mü sizce ne diyorsunuz ve bu fiyata alınır mı?

Teşekkürler.

Teşekkürler cevap için. Aslında Teknobiyotik'te apu ryzen 3 3200 var 2000 lira işte 500 lira çıkmıyor ya :(

Napsam bilemiyorum peki sizce ne kadar olması gerekli bu bilgisayar.
Sıfır ve 760 TL (dün 720'ydi) Ryzen 3 3200g. Güzel araştırırsanız her şeyin en uygununu bulabilirsiniz. (Bilişim okuduğum ve öğrenci olduğum için araştırmayı öğenmek zorunda kaldım 😃)

Sıfır ve 760 TL (dün 720'ydi) Ryzen 3 3200g. Güzel araştırırsanız her şeyin en uygununu bulabilirsiniz. (Bilişim okuduğum ve öğrenci olduğum için araştırmayı öğenmek zorunda kaldım 😃)

Tamam da bir işlemci ile bitmiyor ki. Ana karttı, ramdi, ekran kartı, hdd ne kadar tutacak ? 2000 i geçecek.

Tamam da bir işlemci ile bitmiyor ki. Ana karttı, RAM'di, ekran kartı, HDD ne kadar tutacak? 2000'i geçecek.

O zaman bazı parçaları ikinci el alabilirsiniz 🙃 SSD ve PSU gibi önemli parçaları da sıfır alabilrsiniz 🙂

O zaman o belirttiğiniz sistemi almanızı öneririm. Zira bu fiyata APU bile toplanmıyor.

İşte şu var da bakalım para bulabilrsem en azından o çöp sistemden kötünün en iyisi olmuş olacak da.

Teşekkürler sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı