İ5 4460 ve GT 730 Tabanlı Sistem Toplama

Bu videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

upload_2015-2-4_0-15-19.png

Son düzenleyen: Moderatör:
160₺ olan güç ünitesini çıkartıp, ekran kartına yüklenmelisiniz. Eğer işlemciyi G3258 alırsanız ve anakartınızı H81M-PLUS alırsanız, overclock ile i7 işlemciye bile kafa tutabilirsiniz.
Buyrun buradan bakabilirsiniz : G3258 vs. i7 4790K
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Overclock ile ilgili bir şey bilmem ben. Wolfteam oynuyorum ve bilgisayarım donmasın ıstıyorum. Açıkcası bilgisayarı alıp eve getirip kullanmak ıstıyorum. Benim yazıdıgım sistem nasıldır ? Sadece wolfteam için arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerisi için düşünmüyorsan işlemci ve anakartta kalabilirsin. Power supply çıkartıp ekran kartına takviye verebilir veya SSD alabilirsin.

Arkadaşın da dediği gibi fazladan güç ünitesi eklemişsin. Kasanın içinde zaten var. Onu çıkartıp ekran kartı için biraz daha fazla vermelisin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı