İ5 4460 ve GTX 750 Ti Tabanlı Sistem Toplama

Anzujaamu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konuyu açma sebebim bu işlerden gerçekten hiç anlamamam.
Bir bilgisayar almayı düşünüyordum ama okuduğum yorumlarda herkesin, "hazır PC alınmaz, kendin topla" yaklaşımından ötürü "3000 TL oyun bilgisayarı toplama rehberi"nden esinlenerek bir şeyler yapmaya çalıştım.
Kullanma alanım genel olarak oyun ve Grafik programları olacak. Güncel oyunları da oynayabilmek istiyorum. Lafı fazla uzatmadan seçtiğim parçalara geçeyim,
Uyumlu mu, uyumsuz mu, iyi mi, kötü mü, fiyatı nasıl? gibi sorularda yardımcı olursanız çok sevinirim. 2000-2500 arası bir fiyat çıkarmak istemiştim biraz aştı ama olacak o kadar artık.

pc.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, konuyu açma sebebim bu işlerden gerçekten hiç anlamamam.
Bir bilgisayar almayı düşünüyordum ama okuduğum yorumlarda herkesin, "hazır PC alınmaz, kendin topla" yaklaşımından ötürü "3000 TL oyun bilgisayarı toplama rehberi"nden esinlenerek bir şeyler yapmaya çalıştım.
Kullanma alanım genel olarak oyun ve Grafik programları olacak. Güncel oyunları da oynayabilmek istiyorum. Lafı fazla uzatmadan seçtiğim parçalara geçeyim,
Uyumlu mu, uyumsuz mu, iyi mi, kötü mü, fiyatı nasıl? gibi sorularda yardımcı olursanız çok sevinirim. 2000-2500 arası bir fiyat çıkarmak istemiştim biraz aştı ama olacak o kadar artık.

Eki Görüntüle 98629
Ram seçimin yanlış ve kasanı everest almamanı tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı