i5 4460 ve GTX 960 Tabanlı Sistem Toplama

LuckyLuke

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önümüzdeki Cuma günü Vatan Bilgisayardan bu sistemi toplamayı düşünüyorum. Aktif lol ve cs go oyuncusu olduğum için kendime en uygun sistemi toplamaya çalıştım son önerilerinizi almak istiyorum. Aklımda kasa ve psu ile ilgili soru işareti var aynı fiyat seviyesinde kasa + psu önerileriniz varsa öğrenmek isterim. İyi sosyaller.

PC.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bütçe max 3.300 olacak şekilde monitör ve anakarttan kısarak Gtx 970 koymak daha mantıklı olur mu ?

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bütçe max 3.300 olacak şekilde monitör ve anakarttan kısarak Gtx 970 koymak daha mantıklı olur mu ?

Bence mantıklı olabilir. Anakartta çok ucuza kaçılmasından yana değilim ama biraz ondan biraz monitörden birazdan RAM'den kısılabilir. Mesela RAM'i tek kanal 8 GB alıp sonra bir 8 ile takviye etmek daha mantıklı bence. Ve şu anki bütçede biraz daha ekran kartına fiyat kaydırılmasına olanak sağlayabilir

Bence mantıklı olabilir. Anakartta çok ucuza kaçılmasından yana değilim ama biraz ondan biraz monitörden birazdan RAM'den kısılabilir. Mesela RAM'i tek kanal 8 GB alıp sonra bir 8 ile takviye etmek daha mantıklı bence. Ve şu anki bütçede biraz daha ekran kartına fiyat kaydırılmasına olanak sağlayabilir
Önerebileceginiz ekran kartı varmı acaba bide kasanın PSU' sunun lisanssız olması beni düşündürüyor o konuda fikirlerinizi de alabilirsem çok iyi olcak benim için :)

Önerebileceginiz ekran kartı varmı acaba bide kasanın PSU' sunun lisanssız olması beni düşündürüyor o konuda fikirlerinizi de alabilirsem çok iyi olcak benim için :)

3200 liraya GTX 970 daha çok yakışır bence. Ama şöyle bir şey var CS:GO ve Lol oynuyormuşsunuz ikisi de 5 yıllık bilgisayarlarda bile rahat oynanabilen oyunlar. O yüzden o kadar bütçe o oyunlar için çok fazla. 750Ti alsanız bile fazla fazla yeter size.

3200 liraya GTX 970 daha çok yakışır bence. Ama şöyle bir şey var CS:GO ve Lol oynuyormuşsunuz ikisi de 5 yıllık bilgisayarlarda bile rahat oynanabilen oyunlar. O yüzden o kadar bütçe o oyunlar için çok fazla. 750Ti alsanız bile fazla fazla yeter size.
Almışken 970 alsın. Eminim ki bu sistemi aldıktan sonra gözü daha iyi ve güçlü oyunlarda olur.

Anakartin getirdiği ekstra oyuncu özellikleri beni cezbediyor anakarttanda vazgeçmek istemiyorum açıkçası kafam çok karışık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı