i5 4460 ve GTX 970 sistem ne kadar eder?

Kuntay Yılmaz

Kilopat
Daha fazla  
  • İşlemci: Intel i5 4460
  • Anakart: Asus H81M-C DDR3
  • Ekran Kartı: Asus GTX 970
  • SSD: Corsair 240GB LE Series 3.0
  • Harddisk: WD 3.5 1 TB Cavier Blue
  • RAM: GSKILL 16 GB (2x8)
  • Zalman R1 600LE Kasa
Başlıktan da anlayacağınız üzere toplama bilgisayarımı satışa çıkarmak istiyorum yeni bir bilgisayar toplayacağım için fakat fiyat biçme konusunda sıkıntı yaşıyorum. Satmadan önce içini, her şeyini falan temizleyeceğim. Aklımda 3.000 TL gibi bir miktar var, sizce? Oyunlarda kastığını görmedim, hep yüksek FPS ile oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000-2700 TL arası düşünüyorum ben.
Hocam imzanızda gördüm nerden sizle iletişime geçeceğimi bilemedim çok özür dilerim buraya yazdığım için konu sahibinden ve sizden. Sistemimiz sizinle neredeyse aynı, bende GTX 950 2G ekran kartı var en kısa sürede RX 570 alıcam fakat içimde ya darboğaz yaparsa korkusu var. Siz hiç darboğaz yaşadınız mı? Yaşadıysanız çok ciddi bir performans düşüşü oldu mu?

Hocam imzanızda gördüm nerden sizle iletişime geçeceğimi bilemedim çok özür dilerim buraya yazdığım için konu sahibinden ve sizden. Sistemimiz sizinle neredeyse aynı, bende GTX 950 2G ekran kartı var en kısa sürede RX 570 alıcam fakat içimde ya darboğaz yaparsa korkusu var. Siz hiç darboğaz yaşadınız mı? Yaşadıysanız çok ciddi bir performans düşüşü oldu mu?
Yaşamadım hocam hey oyunda CPU %70-85 arası arka plan uygulamarı dahil. Güven ile alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı