i5 4460 ve GTX 970'li Sistem

Yaz yavaştan bitiyor dolarda dalgalı bende tehlikeye atmak istemedim açıkcası. Siparişi pazar günü dolar 2.66 dan verdim bu sabah kalktığımda dolar 2.70 olmuştu.

Aynen öyle.. Ben bu sabah baktığımda toplam 2.578di. Şimdi 2.605 olmuş. İndirimden yararlanıcaktım tam 2500 TL olucaktı. Ama şimdi 2.525 TL olucak. Elden alacağız yarın inşallah fırsat bitmemiştir ve dolar yükselmez de alırız. Hayırlı olsun sistemin :) Ben de bir inceleme yapmayı düşünüyorum , senden de bekliyorum.

Aynen öyle.. Ben bu sabah baktığımda toplam 2.578di. Şimdi 2.605 olmuş. İndirimden yararlanıcaktım tam 2500 TL olucaktı. Ama şimdi 2.525 TL olucak. Elden alacağız yarın inşallah fırsat bitmemiştir ve dolar yükselmez de alırız. Hayırlı olsun sistemin :) Ben de bir inceleme yapmayı düşünüyorum , senden de bekliyorum.

Dün gördüğüm 750 TL'lik ekran kartı bugün 950TL olmuş.

Hangi kart ki o? İndirimi bitmiştir o kadar yükselmedi ya. 785 TL'ydi 795 olmuş sadece :D

Bu anakart overclock için uygun değil keza işlemcide öyle. Overclock istiyorsanız H değil Z modellerine bakınız
ASUS'un H97 chipsetli anakartlar için çıkardığı BIOS ile çarpan kilidi açık işlemcilere OC yapılabiliyor artık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı