İ5 4460 ve R7 265 Tabanlı Sistem Hangi Oyunları Açabilir?

uğur çam

Hectopat
Daha fazla  
IMG-20140912-WA0005-1-1.jpg

Günlük kullanım ve oyunlar için güzel bir sistem. SSD ile ideal bir ofis bilgisayarı, daha üstün bir ekran kartı ile ideal bir oyun bilgisayarı olabilir. Ama şimdilik yükseltme gerekmez.

Saçmalama @Ayberk Ercan. Bilip bilmeden konuşmayın. O kart (minimum) önümüzdeki 2 yıl oyunları 1080P'de rahatlıkla oynatabilecek.
Rüya görüyorsun dostum. O kart en fazla 2 sene derdim ama şu an bile pek iyi performans veren bir kart değil. Arkadaşın işlemciden kısıp ekran kartına ilave etmesi lazım. Işlemci fx 6300 alınabilir.

Saçmalama @Ayberk Ercan. Bilip bilmeden konuşmayın. O kart (minimum) önümüzdeki 2 yıl oyunları 1080P'de rahatlıkla oynatabilecek.
R9 serisi varken niye R7? Saçmalamak gibi bir durum ortada yok. Test sonuçları ortada. Madem sistem kuruyor. R9 serisini tercih etmesi gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Tuna Yücer daha haklı geldi gözüme. R7 serisi R9'a göre daha düşük kalitede olabilir ancak şimdilik oyunlar için oldukça yeterli, konuyu açan kişininde 1920x1200 çözünürlükte ekstrem grafik ve efektlerde oyun oynayacağını zannetmiyorum. Ayrıca sistemi kurmamış CBox'tan hazır almış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı