i5 4460 ve R9 270 alınır mı?

Erencrbz

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam, ben yarın bir sistem alacagım fakat parasına deger bir PC mi size sormak istedim. Ve benim oynayacagım oyunlarda kasma donma olur mu? CS:GO, GTA 5, PUBG, PUBG Mobile, PUBG Lite, Valorant, bu oyunlarda kasma donma olur mu ve parasını hakkediyor mu size sormak istedim.
Sistem özellikleri: ASUS R9 270 2 GB, i5 4460, 600W PSU Thermaltake, 8 GB RAM. Ve fiyatı ise 2000 TL. Sizce parasını hak ediyor mu ve bu oyunları kaldırır mı? Teşekkürler cevaplarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazarlık kabul edeceğini sanmıyorum sistemin fiyatı gayet makul geldi. Tabii diğer parçaları bilmiyorum ama sistemi test etmeden almayın iyice bir sıcaklık testi ve oyun testi yapıp alın.

Pazarlık kabul edeceğini sanmıyorum sistemin fiyatı gayet makul geldi. Tabii diğer parçaları bilmiyorum ama sistemi test etmeden almayın iyice bir sıcaklık testi ve oyun testi yapıp alın.
Zaten pazarlık yaparak o fiyata anlaştık sistemi stres testinden geçirmek istiyorum ekran kartını ve ayrıca 250 gb ssd ve 500 gb hdd var bence fiyat gayet makul bi fiyat ha bide anakart asus h81m plus modeli benim hoşuma gitti bide size sormak istedim.
Sistem dediğin oyunları kaldırır fakat sonuçta eski sayılabilecek bir sistem ben olsam biraz daha pazarlık yapar öyle alırdım.
Malesef ki pazarlıksız bi sistem pazarlık yaparak o duruma getirdim zaten ama bu oyunları rahatlıkla kaldıracagını düşünüyorum ben

Zaten pazarlık yaparak o fiyata anlaştık sistemi stres testinden geçirmek istiyorum ekran kartını ve ayrıca 250 gb ssd ve 500 gb hdd var bence fiyat gayet makul bi fiyat ha bide anakart asus h81m plus modeli benim hoşuma gitti bide size sormak istedim.

Malesef ki pazarlıksız bi sistem pazarlık yaparak o duruma getirdim zaten ama bu oyunları rahatlıkla kaldıracagını düşünüyorum ben
Dediğim gibi testlerini yapın öyle alın. Sistemin fiyatı güzel kaçırmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı