i5-4460 ve RX580 darboğaz yapar mı?

N3BULA

Centipat
Daha fazla  
Alacağım sistem:

ASUS RX 580 4 GB
12 GB RAM
i5-4460
1150 pin anakart
500 GB HDD
500W Güç Kaynağı

CS:GO, Valorant, Zula, Roblox, GTA 5 gibi oyunlar oynayacağım. 60 veya 100 üzerinde FPS alır mıyım veya darboğaz yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğazda en önemli nokta monitörünüz onu da söylerseniz iyi olur. Onun dışında sizin aynınız konu zaten açılmış onu okuyabilirsiniz. Benim gördüğüm kadarıyla çok çok yüksek darboğaz yiyeceksiniz yapmayın.

60 FPS'yi alırsınız da çok eski işlemci, yeni nesil işlemcilerle beraber ve DDR4 RAM'le beraber daha güzel bir sistem toplayabilirsiniz. Darboğaz da yapar büyük ihtimal.

Sanırım 2. el alacaksınız. Darboğaz olur ama kabul edilebilir bir miktarda olur. CPU ağırlıklı oyunlarda sıkıntı yaşarsınız sadece. Ayarları ultraya çeker tadını çıkarırsınız.

Darboğazda en önemli nokta monitörünüz onu da söylerseniz iyi olur. Onun dışında sizin aynınız konu zaten açılmış onu okuyabilirsiniz. Benim gördüğüm kadarıyla çok çok yüksek darboğaz yiyeceksiniz yapmayın.
samsung syncmaster 2243 lnx
Sanırım 2. el alacaksınız. Darboğaz olur ama kabul edilebilir bir miktarda olur. CPU ağırlıklı oyunlarda sıkıntı yaşarsınız sadece. Ayarları ultraya çeker tadını çıkarırsınız.
ayarlar benim için önemli değil orta ayar bile benim için yeterli
Evet 2. el ama sizce bu bilgisayar alınır mı alırsam iyi bir performans alabilir miyim bilgisayardan çok anlamıyorun sessiz çalışması lazım dersler vs.

Son düzenleme:
Bilgisayardan çok anlamıyorsanız bu bilgisayar gayet işinizi görecektir. Sessiz çalışması kasaya ve fanları bağlı bir olay. Sessizlik hakkında yorum yapmamız söz konusu değil. Sistemi görüp, test etmeden almayın. Alışverişiniz elden olsun. İyi bir fiyat araştırması yapın ve ederinden fazla para ödeyip mağdur olmayın.

Geri
Yukarı