Alıcı İ5 4460 veya İ3 6100 Toplama Bilgisayar

Şu sıra telefon tamirde yarın gibi gelecek. Sistemin anakartı nedir? Kasa, güç kaynağı nedir? Ve ssd bulunuyor mu sistemde? Aklınızda ki fiyat nedir?
Dostum anakart biraz ufak kalıyor. Buradan bakabilirsin; ASUS H81M-C Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 DVI Anakart
*Güç kaynağıda Xigmatek 700w 80 plus
*CPU soğutucusu ise şu;Xigmatek S1284 Achilles Tüm/775 CPU Fan Fiyatı - Taksit Seçenekleri bu ürünün çift fanlı modeli.
*Maalesef SSD yok sistemde.
*Monitör 21.5 inç philips Full Hd
*Kafamdaki fiyat 2500 civarlarında monitör dahil tabiiki de pazarlık yaparız, satma sebebim ise yakında bir evladım olacak ona zaman ayıracağım, kesinlikle sistemin hiçbir sıkıntısı yoktur, en ufak parçasında bile bir sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum anakart biraz ufak kalıyor. Buradan bakabilirsin; ASUS H81M-C Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 DVI Anakart
*Güç kaynağıda Xigmatek 700w 80 plus
*Maalesef SSD yok sistemde.
*Monitör 21.5 inç phlips Full Hd
*Kafamdaki fiyat 2500 civarlarında monitör dahil tabiiki de pazarlık yaparız, satma sebebim ise yakında bir evladım olacak ona zaman ayıracağım, kesinlikle sistemin hiçbir sıkıntısı yoktur, en ufak parçasında bile bir sorun yok.
Hocam ssd olmaması düşündürdü açıkçası çünkü ssd olan sistemler var biraz daha ucuza tabi sizin ekran kartı iyi. Ekran kartını tek satmayı düşünür müsünüz? 800 civarı bir bütçe ayırdım karta uyarsa size.

Hocam ssd olmaması düşündürdü açıkçası çünkü ssd olan sistemler var biraz daha ucuza tabi sizin ekran kartı iyi. Ekran kartını tek satmayı düşünür müsünüz? 800 civarı bir bütçe ayırdım karta uyarsa size.
Parça olarak satmayı düşünmüyorum, biraz iyi bir oyun bilgisayarı olsun istiyorsanız bazı parçalardan feragat edilebiliyor, en son herşey dahil 2200 gibi bir fiyata bırakabilirim, bu fiyata bu bileşenler dahil ve SSD olan bir sistem varsa durma hemen al derim ama çok zor, ayrıca her parçanın garantisi vatanbilgisayar tarafından bulunmaktadır, bunu göz ardı etme bence.

@15ferhat15 Kendi arabam var direk elden teslim edebilirim sistemi, en son indiğim fiyat gayet makul bana göre tabi alıcı sizsiniz karar sizin.

@15ferhat15 Dostum ilgilenmiyorsan bana bildir de başka sitelere koyacağım. Başka bir alıcı daha var oda mesaj attı onu bekletiyorum çünkü. Teklif ettiğim fiyat bence çok iyi bu fiyata böyle bir ekran kartı her parçanın garantisi mevcut ayrıca monitör dahil.

Parça olarak satmayı düşünmüyorum, biraz iyi bir oyun bilgisayarı olsun istiyorsanız bazı parçalardan feragat edilebiliyor, en son herşey dahil 2200 gibi bir fiyata bırakabilirim, bu fiyata bu bileşenler dahil ve SSD olan bir sistem varsa durma hemen al derim ama çok zor, ayrıca her parçanın garantisi vatanbilgisayar tarafından bulunmaktadır, bunu göz ardı etme bence.

@15ferhat15 Kendi arabam var direk elden teslim edebilirim sistemi, en son indiğim fiyat gayet makul bana göre tabi alıcı sizsiniz karar sizin.

@15ferhat15 Dostum ilgilenmiyorsan bana bildir de başka sitelere koyacağım. Başka bir alıcı daha var oda mesaj attı onu bekletiyorum çünkü. Teklif ettiğim fiyat bence çok iyi bu fiyata böyle bir ekran kartı her parçanın garantisi mevcut ayrıca monitör dahil.
Yok hocam teşekkür ederim iyi satışlar size.

tüm özellikleri ;
işlemci : i5 4460
ram : Corsair 4 gb 1600 mhz cl9 & kingston 4 gb 1600 mhz cl 9 total 8 Gb ram
anakart : msi h81m-p33
ekran kartı : asus r9 280x 3 gb 384 bit veya gigabyte gtx 970 IX 4 gb OC modeli
hdd : seagate barracuda 1 TB 7200 RPM 64 MB cache
kasa : casperin boş bir kasası 2. sistem olduğu için önem verilmedi zaten çok az kullanıldı sistem,
psu : aerocool vp-750 750w
uygun fiyata da ekipman istersen ; razer deathadder 2012
logitech g103
steelseries qck+ mini mousepad
monitör : Asus VS228H 21.5'' Full HD monitör

Ram, işlemci, anakart bu üç parçanın vatanbilgisayar tarafından 10 ayı aşkın garanti süreleri vardır.
r9 280x in garantisi bitmiştir ama garanti bitmeden önce tüm bakımları garanti kapsamında yapılmıştır.
gtx 970ix 5 ay önce değişimden gelmiş 2017 haziran 17 ye kadar garantisi bulunmaktadır.

Tüm özellikleri:
İşlemci: İ3 6100 SkyLake 3.7 Ghz
Ram: Kingston 8 GB 2133 Mhz
Anakart:Asus H110M-D 2133 Mhz
Ekran Kartı: Asus GTX 750ti Strix
Artı olarak 500w güç kaynağı, 320 Gb HDD vs.
Eğer istersen Sansung T22D390 1080p fullHD monitör
05427684559

Yok hocam teşekkür ederim iyi satışlar size.
2. almanı kesinlikle tavsiye etmem.
sıfırlarına şuanda paran yetiyor.

i3 6100 500 lira
rx 460 500 lira
8 gb ram 200 lira
anakart 200 lira
500 watt kasa + psu 350-400 lira
ssd 200 lira

2000 türk lirası yapıyor, doların şu en kötü halinde bile.
milletin 1500 tl'ye geçen yıl alıp sana bu yıl 2000 tl'den satacakları eski sistemlerden ise, gidip sıfır al.
ben kafadan hesapladım. belki 100 lira aşağısına alırsın belki yukarısına ama kesinlikle 2200 tl yi geçmez... parçaları kafana göre seçersin... milletin yurtdışından kampanya ile aldığı garantisiz 2. el çöplerini almaktansa sıfır al. iyi günler kardeşim.

Geri
Yukarı