i5-4460 vs I3 9100F sistem

Göz göre göre değil arkadaşım çünkü kredi kartı yok zaten maalesef ben size fiyat sormadım ve hangisi iyi dedim birbirinden kötü demişsiniz ben size hangisi iyi dedim sadece bu kadar.
Dediğim gibi eğer kısa süre içinde ekran kartı ekleyebilecek iseniz i3 10100'lü başka bir sistem var, onu alın. Ama muhtemelen ekleyemezsiniz. O yüzden i3 9100F'li olanı alıp ileride doğru düzgün bir ekran kartı eklemeniz daha mantıklı.
Evkur şart diyorum bütçe bu kadar diyorum bunu şunu öneririm diyorsunuz ?
Çok bildiklerindendir, yapacak bir şey yok.

Ha bir de önce idareten 700-800 liraya GT 630'lu sistem alıp sonrasında para biriktirmeyi deneyebilirsiniz, çünkü böyle gerçekten kazık oluyor :(
Evkur neden şart böyle eski PCleri biraz değiştirip satan firmalardan bir şey alma bence.
Cidden çok biliyorsunuz, açıklayayım. Arkadaşın hem peşin alacak parası, hem de taksit yapabileceği kredi kartı yok. O yüzden Evkur'a mahkum, kredi kartı olmadan sadece oradan taksit yapılıyor.

Evkur şart diyorum bütçe bu kadar diyorum bunu şunu öneririm diyorsunuz ?
O zaman aşağıda bıraktığım sistemi alın derim ancak anakart, PSU, SSD ve GPU'yu ilerde yükseltin.

Merhabalar öncelikle. Hangi sistem daha iyi acaba? Ben araştırdım ama bulamadım. Oynayacağım oyunlar; PUBG Mobile, Valorant, GTA V civarı oyunlar. 1920x1080P'de hangisi daha iyi performans verir? Bir de Twitch'de yayınlar açacağım. Linkleri bırakıyorum buraya. Evkur şart, yok oradan yok buradan değil, sadece hangisi iyi onu soruyorum.

İkiside birbirinden rezil , 3000 den yukarı etmeyecek sistem ikiside i 4500 civarına 2.el bomba bi makine dizmek daha mantıklı

O zaman aşağıda bıraktığım sistemi alın derim ancak anakart, PSU, SSD ve GPU'yu ileride yükseltin.

Olabilir bu sistem.
İkisi de birbirinden rezil, 3000'den yukarı etmeyecek sistem ikisi de i 4500 civarına 2.el bomba bir makine dizmek daha mantıklı.

Siz anlamıyorsunuz sanırsam peşin para yok diyorum gelmiş 2. el alın diyorsunuz?

4.500 TL'ye size 10400F'li RX 570 sistem toplayabilirim.

4.500 TL'ye size 10400F'li RX 570 sistem toplayabilirim.
Sen 4500 e öyle bi sistem topla , o sistemi sana hediye ederim . Net
Olabilir bu sistem.

Siz anlamıyorsunuz sanırsam peşin para yok diyorum gelmiş 2. el alın diyorsunuz?
Tamam o zaman git 4000 lirayı gt 730 a ver aynen. Gta v de 20 fps takılırsın.

Sen 4500'e öyle bir sistem topla, o sistemi sana hediye ederim. Net.

Tamam o zaman git 4000 lirayı GT 730'a ver aynen. GTA V de 20 FPS takılırsın.

Bak güzel kardeşim ver o zaman parasını alayım anlamıyon ki diyorum ki kredi kartı yok peşin para yok elimdeki sistem bana az geliyor bunda Valorant oynuyorum sadece biraz daha iyisini almak istiyorum yayın yapmak için onlar bana hali hali yeter ama hangisi en iyisi onu soruyorum.
Bu arada o i5 4460'lı sistem GTA V kaldırıyor arkadaşımda var rahat oynuyor 1920x1080p.

Geri
Yukarı