i5 4460 vs i5 6400 Sistem

VGA to DVI o linkteki parça. 5TL'lik aparatta görüntüde dalgalanma problemi yaşayabilir. Almışken pahalı olsun ama sorun yaşamasın bari.
Kusura bakmayın yanlış görmüşüm, yorgunluk işte :D Ben DVI to VGA için ufak aparat kullanıyorum tabi ekran kartı kutusunun içinden çıkan aparat ama bu da 5 TL'likten farksızdır muhtemelen, herhangi bir dalgalanma sorunu yaşamadım görüntüde. Ayrıca arkadaş yeni monitör alacakmış yazın.

Ekran kartı kutusunun içinden dönüştürücü çıkıyormuş önce onu denesin, problem yaşarsa o zaman dönüştürücü alsın o zaman.

1.jpg

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Az önce bu sistemin siparişini Sinerji Bilgisayar'dan verdim. Vaktim olursa sistemin incelemesini paylaşacağım. Henüz 1080p monitörüm olmadığından incelememde oyun testlerine yer vermeyeceğimi düşünüyorum.

Skylake.png

O zaman şöyle altın kaplamalı bir dönüştürücü seç çünkü Altın elektriği ve sinyalleri en iyi ileten metaldir. Bunda bir sorun olmaz umarım.

SLX-311 DVI 24+5 ERKEK DEN 15 PİN KABLO 1.5M

Aynı parça Gold'ta 20TL'ymiş, Link eklemek yasak olduğu için yazamıyorum sen internetten bakarsın. Daha uygun fiyatlı da bulabilirsin sanırım.

Bu arada sakın herhangi kabloyu yanlış yere takmayın. Kartın kutusunun içinden dönüştürücü çıkabilir. Çıkmazsa bir bilgisayarcıya (bakkal) gidip DVI to VGA parçası alabilirsiniz. Maksimum 5 TL :D

Parçaları getirttikten sonra olmazsa ona karar veririz. Yine de tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Az önce bu sistemin siparişini Sinerji Bilgisayar'dan verdim. Vaktim olursa sistemin incelemesini paylaşacağım. Henüz 1080p monitörüm olmadığından incelememde oyun testlerine yer vermeyeceğimi düşünüyorum.

Eki Görüntüle 126508

Parçaları getirttikten sonra olmazsa ona karar veririz. Yine de tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Kutudan bir tane dönüştürücü çıkacak, onu kullanabilirsin, sorun çıkmadığı taktirde -ki çıkacağını sanmıyorum- yenisini almana gerek yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı