i5 4460 + Z97 PC Mate + GTX970 Sistem

Hayır olmaz kafan rahat olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkürler hocam.

Şu an için herhangi bir parçanın darboğaz olma ihtimali yok gibi. Tabi ileride ne olacağı bilinmez...
Ne gibi? Yani ileride ekran kartı takmak istediğim zaman olacağından söz ediyorsan onu biliyorum. Zaten uzun süre sistem yenileyemem büyük ihtimalle. Bu sisteme yazın bir monitör ve SSD alırım.

Çok teşekkürler hocam.

Ne gibi? Yani ileride ekran kartı takmak istediğim zaman olacağından söz ediyorsan onu biliyorum. Zaten uzun süre sistem yenileyemem büyük ihtimalle. Bu sisteme yazın bir monitör ve SSD alırım.

Belli olmaz işte teknoloji bu :)
Adamın biri inanılmaz işlemciye ihtiyaç duyan bi oyun çıkarır (nasıl olacaksa) bizim işlemciler patates olur. Bilmiyorum işte ben de kafamda pek soru işareti olmadan aynı işlemci ve anakartı aldım. Şu zamanın tam fiyat performans ürünleri. Harika ekran kartı ve gayet yeterli işlemci. 1080p'de uzun süre sorunsuz giderler diye düşünüyorum.

Belli olmaz işte teknoloji bu :)
Adamın biri inanılmaz işlemciye ihtiyaç duyan bi oyun çıkarır (nasıl olacaksa) bizim işlemciler patates olur. Bilmiyorum işte ben de kafamda pek soru işareti olmadan aynı işlemci ve anakartı aldım. Şu zamanın tam fiyat performans ürünleri. Harika ekran kartı ve gayet yeterli işlemci. 1080p'de uzun süre sorunsuz giderler diye düşünüyorum.
Hocam anakart ve işlemciden memnunsunuz değil mi?

VS650 Builder serisi bir Psu 'dur. Maliyeti düşürmek amacıyla 80+ sertifikası için başvuru yapılmamıştır. 600w 80+ birçok psu dan daha verimlidir. Diğer arkadaşa da cevap vermedim. Ama insan anlamak istemiyorsa anlamaz ne diyeyim.

aynı sistemi bende almayı düşünüyorum, sepetimde ekli ama fiyatların biraz düşmesini bekliyorum. Sistemi almadan önce hangi psuyu aldığını yazarmısın burdan. 2-3 yıl idare eder mi sistem?

aynı sistemi bende almayı düşünüyorum, sepetimde ekli ama fiyatların biraz düşmesini bekliyorum. Sistemi almadan önce hangi psuyu aldığını yazarmısın burdan. 2-3 yıl idare eder mi sistem?
Tabiki yazarım. Yarın Vatan'a gideceğim orda karar veririm artık. Zaten aldıktan sonra gerek kurulumda, gerekte kurduktan sonra bol bol fotoğraf atmayı düşünüyorum. Eminim yeni sistem fotoğrafları benim gibi başkalarını da mutlu ediyordur. :) Bu arada @Silinen üye senin de fikrini almak isterim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı