i5 450M sistem CS:GO kaldırır mı?

Başlatma seçeneklerine -noubershader yaz kaldırır. Rahat oynayabilirsin hatta. Pentium N3540 işlemcim var. 30 40 FPS oynayabiliyorum.

800*600 low ayarlarda bazı şeyler ile oynanabilir.
Dayanamadım yazacağım o bazı şeyleri :D.
Linkini bıraktığım CFG dosyasını indirin ve CS:GO'nun dosya konumunu açın. Ardından csgo/cfg klasörüne atın. Oyunun başlatma seçeneklerine bu kodları kopyalayın.
-high -threads 4 -novid -nojoy +mat_queue_mode 2 -nosplash -d3d9ex -lv +cl_force0preload 1 +vt_maxPPF 8 +r_rootlod 2 +mat_picmic 2 +mat_reducefillrate 1 +r_waterforceexpensive 0 +r_waterforcereflectentities 0 +r_shadowrendertotexture 0 -noubershader +exec autoexec
Şimdi oyunun dosyalarından bazı ayarları değiştireceğiz. Masaüstünde Steam'e sağ tıklayın ve dosya konumunu açın. Sırasıyla userdata/898499541/730/local/cfg/video dosyasını açın. Oradaki ayarları buraya yazacağım şekilde değiştirin (karşısında tırnak içindeki değerleri benim yazdıklarım gibi yazacaksınız sadece)
"setting.cpu_level" "0"
"setting.gpu_level" "0"
"setting.mat_antialias" "0"
"setting.mat_aaquality" "0"
"setting.mat_forceaniso" "0"
"setting.mat_vsync" "0"
"setting.mat_triplebuffered" "0"
"setting.mat_grain_scale_override" "-1.000000"
"setting.gpu_mem_level" "0"
"setting.mem_level" "-1"
"setting.mat_queue_mode" "2"
"setting.csm_quality_level" "0"
"setting.mat_software_aa_strength" "0"
"setting.mat_motion_blur_enabled" "0"
"setting.mat_texturestreaming" "1"
"setting.r_player_visibility_mode" "1"
"setting.mat_enable_uber_shaders" "0"
"setting.defaultres" "800"
"setting.defaultresheight" "600"
"setting.aspectratiomode" "0"
"setting.fullscreen" "1"
"setting.nowindowborder" "0"
Oyun içinde çoklu işlemci kullanımını etkin yapın. İyi oyunlar.
Not: Her maça girdiğinizde konsola exec autoexec yazın ki CFG aktif olsun.
Not 2: Başlatma seçeneklerindeki thread kodu işlemcinin thread sayısına göre değişir. Yazdıklarımın aynısını yapacak olan işlemcisinde kaç thread varsa onu yazsın. Benim işlemcim 4 thread olduğu için -thread koduna 4 yazıyorum.

@TRVDehşeti attığınız komutların çoğu işe yaramıyor. Mesela -nojoy komutu gereksiz. Ek olarak Ubershader ayarı grafik ayarlarına eklendi.
Onları ben yazdım ve daha da kaldırmadım. Bazı kodlar işlevini yitirdi artık evet. Ama userdata kısmındaki CFG dosyasındaki ayarlar ve kullandığım CFG çok işimi gördü. Ubershader ayarı oyunun görüntü ayarlarında var evet ama hâlâ shaderlar sanki en yüksekte gibi. O ayarı etkin yapınca FPS'im düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı