i5 450M sistem için araba oyunu önerisi

Sağlam olduğunu iddia eden yerden indirmişsin büyük ihtimalle, evet zamanında o da bende donmuştu. O sürümde bir sıkıntı var. Oyunu Steam'den indirime girince satın al, çözülür sorun büyük ihtimal. En azından bende çözülmüştü.

Kaç sürümü ve hangi ayarlar? 1.38'de i5 2540M ve HD 3000 ile 720p 30 FPS alıyordum çünkü.

Büyük ihtimalle evet, emin değilim ama. Denemekten zarar gelmez hocam.
Aslında ben crack indiriyorum. Benim elimde para yok. Bilgisayarıma bu yüzden sadece 1 kere virüs bulaştı. O da dediğim gibi crack yaptım. Genellikle emin olduğum sitelerden indiririm.

Kendine beğenmeme atan kişiye aynısını yaparsan daha çok işin var.

ETS 2'yi N3710'la 400p 15, veya 450M'den çok daha iyi olan 2540M ile 600p 25 FPS oynayabiliyorum. Sence arkadaş 450M ile onu nasıl açacak? Ve arkadaş tır oyunu istememiş, mod kurar falan demeyin kuru deneyimi göz önünde bulundurun.

City Car Driving de hayatta o sistemde çalışamaz. R7 240 istiyor, HD 5000 seriesde mi çalışacak?

Zamanında M380 ve HD 5000'li laptop kullanmış biri olarak, bu sistemin bu oyunları açması hayal. Bu sistem 480P'de GTA 4'ü 10 FPS açmıştı son test ettiğimde, ki 2540M'in 600p 30 veya N3710'un 600p 20 açtığı da düşün.
Madem öyle bunları denesin.
Flatout 2
Test Drive Unlimited
LFS
NFS Most Wanted
Underground 2
Burnout Paradise
Blur
rFactor
L.A Street racing
(Hepsi FPS değil.)

Aslında ben crack indiriyorum. Benim elimde para yok. Bilgisayarıma bu yüzden sadece 1 kere virüs bulaştı. O da dediğim gibi crack yaptım. Genellikle emin olduğum sitelerden indiririm.

Anlıyorum, bende zamanında crack kullandım ve çoğu satışta olmayan oyun için hala kullanıyorum. Ama ben olanağınız olursa almanızı tavsiye ederim, fiyatı da indirimde oldukça düşüyor zaten.

1.35 beta sürümü hocam. 480p de.

Yani o ayarlar ve o sürüm için normal bana kalırsa. Günümüz en yeni sürümü 1.44 beta, olmadı 1.43'ü oynarsan o FPS'ler fazlasıyla düşer.
Not: Ben 800x600'de oynamanı tavsiye ederim, en azından bir tık daha iyi gözükebilir. 0.75 ve 800x600'de fena gözükmüyor oyun aslında, en azından bu ayarlar arasında.

Madem öyle bunları denesin.
Flatout 2
Test Drive unlimited.
LFS.
NFS Most Wanted.
Underground 2
Burnout paradise.
Blur.
Rfactor.
(Hepsi FPS değil.)

Bunlara bir şey demem, çünkü düşük sistem oyunları. Ama işte ETS 2 ve City Car Driving bu sisteme uygun değil, anlatmaya çalıştığım şey o.

Anlıyorum, bende zamanında crack kullandım ve çoğu satışta olmayan oyun için hala kullanıyorum. Ama ben olanağınız olursa almanızı tavsiye ederim, fiyatı da indirimde oldukça düşüyor zaten.

Yani o ayarlar ve o sürüm için normal bana kalırsa. Günümüz en yeni sürümü 1.44 beta, olmadı 1.43'ü oynarsan o FPS'ler fazlasıyla düşer.
Not: Ben 800x600'de oynamanı tavsiye ederim, en azından bir tık daha iyi gözükebilir. 0.75 ve 800x600'de fena gözükmüyor oyun aslında, en azından bu ayarlar arasında.

Bunlara bir şey demem, çünkü düşük sistem oyunları. Ama işte ETS 2 ve City Car Driving bu sisteme uygun değil, anlatmaya çalıştığım şey o.
Bu iki oyunu da zamanında 2 GB RAM Pentium ve 512 mb ekran kartı ile oynamıştım rahatça (düşük ayarlarda tabi). O yüzden bunda da çalışır belki dedim.

Teşekkürler yarın yüklemeye çalışacağım.
Kesinlikle önerimdir. NFS:U1 ve NFS:C arasındaki ve bu iki oyunu da oynamanızdır. Çok kaliteli oyunlardır. Bizzat denedim. Ve de oynadım. Ama şu anda bu oyunlar hiç bir yerde satılmıyor. Crack kullanmanız gerekecek. Ama sağlam yerden indirirseniz virüs bulaşmaz.
Evet, ETS1 rahat açar. Ama ETS 2 hayal civarında. Zamanında o sistemde fazlasıyla oynamıştım ETS1'i, düşük sistemler için harika bir oyun.

Not: Senin sistem ETS 2 açardı ya, çözünürlüğü Config dosyasından değiştirmeyi dene bence.
1652528792126.png

Hocam böyle diyor, daha da devam etmiyor. Anlamadım ben. Dediğinizi de yaptım.
Belgeler/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını değiştirmen gerek. Bu dosyayı not defteri ile aç, uset r_mode_width şeyini CTRL+F'e basarak arat, onu bulduktan sonra çözünürlüğü istediğin gibi değiştir.
Kesinlikle önerimdir. NFS:U1 ve NFS:C arasındaki ve bu iki oyunu da oynamanızdır. Çok kaliteli oyunlardır. Bizzat denedim. Ve de oynadım. Ama şu anda bu oyunlar hiç bir yerde satılmıyor. Crack kullanmanız gerekecek. Ama sağlam yerden indirirseniz virüs bulaşmaz.

1652528792126.png

Hocam böyle diyor, daha da devam etmiyor. Anlamadım ben. Dediğinizi de yaptım.
1652529193351.png

Sonunda geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı