i5 4570 onboard GPU çalışmıyor

Wembellamy

Decapat
Merhabalar. ASRock H81 PRO BTC r2.0 anakart ve i5 4570 Sistem sahibiyim. Belirli nedenlerden dolayı sistemimde takılı olan ekran kartımı sattım ve kasayı daha çok EBA ve sosyal medya işleri için kullanmak istiyorum ancak ne yazık ki onboard ekran kartım çalışmıyor. Araştırma yaptığımda BIOS üzerinden onboard ekran kartı özelliğini açmam gerektiğini öğrendim ancak ne yazık ki anakartta yer alan HDMI çıkışına kabloyu taktığımda ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor. Onboard ekran kartını nasıl aktifleştirebilirim? Teşekkürler şimdiden.

Normalde aktif olması gerekiyordu. Böyle, bir durumda yapılacak olan ekran kartı yardımıyla açmak. Bilgisayarcı veya arkadaşınız yardımcı olabilir. Yine de son bir umut olarak BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. PC fişten çekik olsun.

VGA girişini denedin mi?
Hayır, ne yazık ki onu denemedim kablo bulunmadığı için.
Normalde aktif olması gerekiyordu. Böyle, bir durumda yapılacak olan ekran kartı yardımıyla açmak. Bilgisayarcı veya arkadaşınız yardımcı olabilir. Yine de son bir umut olarak BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. PC fişten çekik olsun.
Anakartta jumper var onla ve bios pili çıkartarak denedim ancak 10 dakika değil 30 saniye sonra tekrar denedim olmadı. En kötü ihtimal bilgisayarcı ile halledeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı