i5 4590 GTX 970 Sistem Toplama

elektronikci

Hectopat
Daha fazla  
DRD8Zy.png

Arkadaşlar böyle bir sistem topladım ama birkaç sorum olucaktı yardımcı olursanız sevinirim.

-Sistem nasıl sizce? SSD, HDD, RAM, kasa, dan pek emin degilim çıkar şunu al dediginiz bir şeyler var mı?
-Bilgisayar toplanıpta gelicek, geldikten sonra yapmam gereken test vs. bir şeyler var mı?
-İşletim sistemini eve geldikten sonra kendim kurucam ama bu rehberden yararlanmam bu sistem için dogru olur mu? = https://www.technopat.net/2014/07/2...ows-8-1-1-kurulumu-ve-surucu-yukleme-rehberi/
-DVD okuyucu olmadan bu sistemin tüm driverlerini netten bulabilir miyim?
-Son olarakta bu sistem için kullanacagım monitorumde sadece VGA var, arkadaşlar bu ekran kartı ve benim VGA monitorun baglantısı için alabilecegim bir cihaz var mı? Varsa link atabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak HDD nizi WD yaparsanız memnun kalırsınız,kullandığınız ekran kartını neden 100ME seçtiniz acaba görüntü için ise tamam ama normal kırmızı olandan performans veya MHz değeri farklılığı yok onuda değiştirebilirsiniz 4590 ı 4460 yapabilirsiniz sonuçta çok az bir fps farkı olacaktır RAM i ise Gskill yapabilirsiniz fark etmez bir sıkıntısı yok diğer parçaların.

1)Sistem gayet güzel. Parçalar uyumlu. Değişecek bir şey yok.
2)Technopat ın bir videosu var bios la alakalı bir video var. Yaptıklarını uygularsan daha iyi olur. Sonra da windows 10 yüklersin bilgisayarına. Onun da videoları var.
3) olur
4) İnternete yazip anasayfalarından bulabilirsiniz.
5) Vatan da dönüştürücü var. Yada başka sitelerde de. Şuan da mobil deyim link atamiyorum. Kusura bakmayın.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Hayırlı olsun. Güle güle bol fps li günler..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı