i5-4590 ile HD8350 sistem darboğaz yapar mı?

EaglePow

Decapat
Daha fazla  
i5-4590 işlemci HD8350 ekran kartı 8 GB RAM H81M-K anakart.

Normalde kullandığım ekran kartını kullanan başka kişilerde daha rahat çalıştığını duydum ancak ben daha az FPS alıyorum sizce normal midir? Aldığım FPS'ler aşağıda:
  • CS:GO: Low ayarlar 20-30
  • Valorant: Low ayarlar 40-60
  • GTAV: Low ayarlar 10-20
  • Fortnite: Low ayarlar 15-20
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5-4590 işlemci HD8350 ekran kartı 8 GB RAM H81M-K anakart.

Normalde kullandığım ekran kartını kullanan başka kişilerde daha rahat çalıştığını duydum ancak ben daha az FPS alıyorum sizce normal midir? Aldığım FPS'ler aşağıda:
  • CS:GO: Low ayarlar 20-30
  • Valorant: Low ayarlar 40-60
  • GTAV: Low ayarlar 10-20
  • Fortnite: Low ayarlar 15-20
Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam işlemcinin kendi ekran kartından oynuyor olabilir misiniz ? O ekran kartını tam bilmiyorum ancak bu kadar düşük fps alacağını sanmıyorum.

Hocam işlemcinin kendi ekran kartından oynuyor olabilir misiniz? O ekran kartını tam bilmiyorum ancak bu kadar düşük FPS alacağını sanmıyorum.

Hayır hocam işlemcinin ekran kartı yok zaten bildiğim kadarıyla.
FPS arttırmak için pek çok yola başvurdum ancak çok büyük bir artış olmadı.

İşlemcinin ekran kartı var, fakat bir ekran kartı takılı iken devre dışı kalıyor. GTA 5 de çözünürlükde mi en düşük?

Evet en düşük çözünürlük.
Büyük ihtimalle yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dahili ekran kartından oynuyor olabilirsiniz. Sürücülerinizi kontrol edin.

Sürücülerde gezerken başka bir sürücü gördüm lakin 8350 sürücüsü kullanılıyordu.

Ve de yeni sürücüler var ancak ekran kartımın sürümü eski olduğu için yükleyemiyorum ondan kaynaklıda olabilir mi?
Bir gariplik var, aynı işlemci ve 4 GB RAM ile GTA 5 de aynı ayarlarda daha 30 civarı alıyordum, ekran kartı HD 5450 idi.

Anakartım Intel destekli mi acaba ona nereden bakılıyor biliyor musunuz?

Geri
Yukarı