i5 4590 Sistem CS:GO Düşük FPS

• Konuyu başlatan ByHrT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B

ByHrT

Hectopat
Daha fazla  
CSGO oynarken 30 FPS alıyorum. Özellikler resimde. Yardımcı olur musunuz?

cpu.png
memor.png
grap.png

Son düzenleyen: Moderatör:
CSGO oynarken 30 FPS alıyorum. Özellikler resimde. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 284884 Eki Görüntüle 284886 Eki Görüntüle 284887
Sana bi' tavsiye vereyim. Ben de i7 4790 işlemci var ama grafik kartı çok aşırı kötü olduğu için (Nvidia GeForce GT730) yine düşük FPS alıyorum, 1080p düşük ayarda 60 FPS. Yani işlemci her şey değil ama çok bütçen yoksa, GT730 ideal. Çoğu oyunu düşük ayarda 25-45 FPS arası açıyor.

Sana bi tavsiye veriyim bende i7 4790 işlemci var ama grafik kartı çok aşırı kötü olduğu için (nvidia geforce gt 730) yine düşük fps alıyorum (1080p düşük ayarda 60fps) .Yani işlemci herşey değil ama çok bütçen yoksa, gt 730 ideal. çoğu oyunu düşşk ayarda 25-45 fps arası açıyor.
GT 730 alacağına o bütçede R7 240 daha verimli olur.

Arkadaşlar şimdi GT730 mu yoksa R7 240 mı daha verimli olur sizce?

Dostum farkındaysan grafik kartının çekirdek hızı 157Mhz bellek ise 533 bu değerlerde minecraft anca oynarsın, MSI After Burner indir o.c yap ona yapılırmı bilmiyorum ama dene. O çekirdek ve bellek hızında 30FPS iyi alıyosun yani.

Mücahit kardeşim ben bilmediğim için danışarak almak istiyorum, o yüzden soruyorum. Hem RAM kapasitesini arttırmak istiyorum, hem de ekran kartını değiştirmek istiyorum.

Ekran kartınız kötü, RAM frekansları ise düşük. Kasmanın temel kaynağı bunlar. Öncelikle ekran kartının yükseltilmesi lazım. Bütçenizi belirtmemişsiniz. Ancak giriş seviyesi bir ekran kartı alınacak ise GT 1030'un altına düşülmemesi lazım. Yani GT 1030 alın.

Ekran kartınızı güncellemeniz gerekmektedir ve 4 GB RAM takviyesi de şart.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı