i5-4590 Sistem hangi Assassin's Creed oyunlarını oynatır?

İşletim sistemi
Windows 10

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6 GB
Ekran kartı
HD 8550
İşlemci
i5-4590
Arkadaşlar selam. Hikayeli oyun serilerine başlamak istiyorum ve aklıma Assassin's Creed serisi geldi. Özellikler yukarıdaki gibi. Sistemim hangi Assassin's Creed oyunlarını oynatır?

Bu ekran kartını nereden buldun ya, 1 tane performans testi yok internette. 8550g olmasın? Eğer 8550G ise görünen o ki Assasins Creed 3'ü bile zor kaldırır.

Bu ekran kartını nereden buldun ya, 1 tane performans testi yok internette. 8550G olmasın? Eğer 8550G ise görünen o ki Assassin's Creed 3'ü bile zor kaldırır.

Hocam Vatan Bilgisayar ve değişik işleri. Açıkçası 8550G olduğunu sanmıyorum. TechPowerUp adlı sitede kart ile ilgili bilgiler var. Orada "rebranded 7570" yazıyor. Belki bu size yardımcı olabilir.

Hocam Vatan Bilgisayar ve değişik işleri. Açıkçası 8550G olduğunu sanmıyorum. TechPowerUp adlı sitede kart ile ilgili bilgiler var. Orada "rebranded 7570" yazıyor. Belki bu size yardımcı olabilir.
Bu videodaki oyunlara bakabilirsin., BF1 bile oynatıyor. AC Odyssey kaldırmaz gibi ama Black Flag dahil önceki oyunların hepsini kaldırır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler yardımlarınız için.

@Hououin Kyouma hocam bir sorum daha olacak size. Assassin's Creed 3 sadece Remastered olarak var. Benim sistem bunu açar mı? Açmaz ise normal AC 3'ü nerede bulabilirim?

Steam'de yok. Ubisoft Connect'te bulamadım. Satıştan kalkmış sanırım. Malum yollardan elde edilebilirsin ancak.
Key vs. mevcut. Onlardan alınır mı? Size kalmış.

Geri
Yukarı