i5-4590 Sisteme Anakart Önerisi

Herhangi bir şey görebiliyor musun? Görüyorsan Güvenli Mod ile başlatmayı dene.

Bu arada monitöründe ve kablosunda/pinlerde sorun olmadığına emin misin, bir kontrol et.
Tabi tabi görüyorum ama dediğim gibi pembe tonda güvenilir mod ile açıyorum yine aynı şekil sadece ekran büyüyor, ana ekrana da giremiyorum şifre yüzünden, unutmuşum.

Başka bir monitörle ve/veya kabloyla deneme şansın varsa dener misin?
Ben bir hdmı kablosu bulunca tvye bağlarım, ama şimdi mesela monitör kendi tuşları ile oynarken no singal yazılarında o pembemsi renk yok ta powera bastıktan sonra oluyor

Başka bir monitörle ve/veya kabloyla deneme şansın varsa dener misin?
Kardeşim kabloyu değiştirdim ekran düzeldi en başından beri yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim, son olarak şifrem kaldı onu unuttum şöyle sağlam kesin çalışan bir çözüm varsa yardımcı olabilirmisin

Ben GTX 480 alırdım bu ikisi arasından, yalnız ne kadara satıyor?
Ya aslında takas yapıcam internet üzerinden, benim 1 TB sıfır 7200 rpm hardiskim var birde 1150 pin anakart bir de i3 530 işlemci bu üçüyle takas yapıcam. 250 ₺ bıraktım, Ekran kartı ile takas olunur diye yazdım işte. Bunun takası yani

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı