i5 4590 sistemi GTX 1050 Ti ile yükseltmek

Sait Sarp

Kilopat
Merhabalar, aktif olarak kullandığım Casper kasamı yükseltmek istiyorum. İşlemcim i5 4590, ekran kartım ise GT 730. Bunu 1050Ti ile yükseltmek istiyorum fakat anakartımı öğrenemiyorum. Anakart kısmında Casper bayi yazıyor, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence GTX 1050 Tİ den önce bi diğer eksiklerine bak derim. Mesela RAM şuan en kötü durumda bile 8 GB olması gerek (8 GB RAM bile artık oyunlarda yetmiyor.). Ya da SSD var mı sistemde? Bunlar daha büyük sıkıntılar bence.

Anakart Casper olsa da takabilirsin işlemcin o kart için yeterli.

Bence GTX 1050 Tİ den önce bi diğer eksiklerine bak derim. Mesela RAM şuan en kötü durumda bile 8 GB olması gerek (8 GB RAM bile artık oyunlarda yetmiyor.). Ya da SSD var mı sistemde? Bunlar daha büyük sıkıntılar bence.
RAM 8 GB SSD maalesef yok. Bu haliyle takıp kartı PUBG gibi oyunlar oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bi 120 GB SSD alın. Artan parayı biraz daha biriktirip RX 460 2 GB VB. bir ekran kartı alabilirsiniz. Emin olun SSD çok farklı bir şey.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı