i5 4590 ve GTX1660 Ti sistem alınır mı?

Ozgurprimee

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yarın 8000 TL fiyatı olan bu sistemi alacağım.
Kasa ve PSU iyi, ekran kartı MSI Ventus 1660 Ti, işlemci i5 4590, RAM DDR3 8 GB ve 256 GB SSD var. Sizce alınır mı?
Laptop ile takas yapacağım yarın.
Sadece oyun için alacağım, 60 FPS üstü verse yeter. İşlemci ve RAM çok mu kötü sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın, uzak durun 600TL işlemci 250TL RAM 3000TL ekran kartı PSU,SSD vs 5000TL anca eder hadi 6000TL etsin 8000TL asla etmez. Çokta eski parçalar kullanılmış bu arada yanından bile geçmeyin.

2.el piyasasını pek bilmem ama pahalı geldi bana.

Bana da pahalı geldi Ryzen 5 16 GB RAM'li laptopumla takas edeceğim sizce edilir mi?

Sakın, uzak durun 600TL işlemci 250TL RAM 3000TL ekran kartı PSU, SSD vs 5000TL anca eder hadi 6000TL etsin 8000TL asla etmez. Çok da eski parçalar kullanılmış bu arada yanından bile geçmeyin.

Laptopla takas edilir mi sizce.

Takas edilmez bence 4.nesil işlemci 8 9 sene olmuş çıkalı.

Bende sistemimi satıyorum, özellikleri neydi laptopun?

AMD Ryzen 5 3500U 16 GB 2x8 Kingston RAM 256 GB M.2 SSD artı 512 SATA SSD kutu fatura mevcut garanti devam ediyor 1 sene yanında 4 fanlı soğutucu vereceğim ışıklı.

Takas edilmez bence 4.nesil işlemci 8 9 sene olmuş çıkalı.

Ekran kartı ve kasası cezbetti beni Forza ve The Crew 2 oynamak için alacağım.

Bende sistemimi satıyorum, özellikleri neydi laptopun?

Sizin sistemin özellikleri nedir?

Bayağı pahalı.

Bilgisayarcı gibi bir yerden alacağım bizim burada yakın diye takas edeceğim oyun oynatır mı sizce şu anki laptopumda bir sürü oyunu 60 FPS oynayabiliyorum.

@Mirac Acar

Sizin sistemin özellikleri nedir?

Bilgisayarcı gibi bir yerden alacağım bizim burada yakın diye takas edeceğim oyun oynatır mı sizce şu anki laptopumda bir sürü oyunu 60 FPS oynayabiliyorum.

Yardımcı olma şansın var mı?

Çok pahalı bence, ayrıca sizin laptop ddr4 ram ve m2 ssd kullanıyor almak istediğiniz sistem ddr3 ve m2 desteği yok sata ssd kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı