i5 4670 Sistem EA FC 24 oyununu kaldırır mı?

fenerli_34

Hectopat
Merhaba herkese. Bu aralar EA FC 24 oyununda indirim olduğunu gördüm. Oyunu almayı düşünüyorum ancak sistemim kaldırır mı hiç bilemedim doğrusu. Bu arada sistemim Intel i5 4670 işlemci 3.40 GHz RAM 8 GB ekran kartı NVIDIA GTX 1050 Ti. Bu sistemle FIFA 23 oyununu oynayabiliyordum. Bu EA FC 24 oyununu da oynayabilir miyim diye bu konuda sizlere bir danışayım dedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Herkese sevgiler ve saygılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Testi var burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Testi var burada.

1050 bu hatta. 50 FPS falan veriyor. Biraz droplu. Muhtemelen RAM'den dolayı.

Son düzenleme:

Testi var burada.

Güncelleme falan geldi 30FPS civarı verir tahminen.

30-40FPS verecektir, denemekte fayda var.

Testi var burada.

Anladım kardeşim teşekkürler. Benim aklıma en çok takılan işlemciyle ilgili kısmıydı. Benim sistem Intel i5 4670 ve işlemci hızı ise 3.4 GHz. Örnek olarak gösterdiğin videolarda işlemci hızı 3.2 GHz olarak gözüküyor. Eğer onda bir sorun olmuyorsa Intel i5 4670 işlemci ve 3.4 GHz işlemci hızında da sorun olmaz diye düşünüyorum. Bundan önce FIFA 23'ü de oynayabiliyordum sistemimde.

Anladım kardeşim teşekkürler. Benim aklıma en çok takılan işlemciyle ilgili kısmıydı. Benim sistem Intel i5 4670 ve işlemci hızı ise 3.4 GHz. Örnek olarak gösterdiğin videolarda işlemci hızı 3.2 GHz olarak gözüküyor. Eğer onda bir sorun olmuyorsa Intel i5 4670 işlemci ve 3.4 GHz işlemci hızında da sorun olmaz diye düşünüyorum. Bundan önce FIFA 23'ü de oynayabiliyordum sistemimde.
Bişey sorabilir miyim acaba fc 24 şuan xboxta 260 tlye düşmüş ve Sadece X/S ama ben kol alip oynasam bişey olur mu yada oynatmaz mi acaba

Geri
Yukarı