i5-4670 sistem yükseltilmeli mi?

Anladım, daha ne kadar kullanabilirim bu sistemi ya da satacak olsam ne kadara satmalıyım?

Satmak için şöyle bir yol izleyebilirsin. Bilgisayarındaki parçaların tek tek 2. el fiyatını çıkar. Hazır toplama 2. el sistemlerden sana en yakın olanlarına bakıp piyasanın üç aşağı beş yukarı bir fiyat çıkarabilirisin.

Oh
Bence sistemin ederini ve üzerine ne kadar koyabilceni hesapla ona göre yeni bir sistem topla anakartını da kaliteli çarpanı açık işlemci dahil destekli güzel bir şey almanı öneririm.

Donanım Arşivi'nin Son Sistemi Nasıl önerir Misiniz? Ayrıca Elimdekini 3200TL'ye Verebilir Miyim Sizce Yorumunuz için Tekrardan Teşekkürler.
Satmak için şöyle bir yol izleyebilirsin. Bilgisayarındaki parçaların tek tek 2. el fiyatını çıkar. Hazır toplama 2. el sistemlerden sana en yakın olanlarına bakıp piyasanın üç aşağı beş yukarı bir fiyat çıkarabilirisin.

Oh.

Donanım arşivi'nin son sistemi nasıl önerir misiniz? Ayrıca elimdekini 3200TL'ye verebilir miyim sizce yorumunuz için tekrardan teşekkürler.

Parçalar çok bir para etmiyor 2.5 falan diye düşünüyorum donanım arşivindeki dediğin sistem 5400 TL'lik diyorsan testleri parçaları işini görür gibi duruyor tabii tek tek falan bakmadım ya da araştırıp daha uygun toplanır mı cok bilmiyorum ama sistem güzel duruyor en azından güncel DDR4 bir sistem yükseltme olanağın da daha yüksek bütceni cok bilemediğim için bir şey diyemiyorum ama o bandlardaysa düşünebilirsin hazır sistemi.

Parçalar çok bir para etmiyor 2.5 falan diye düşünüyorum donanım arşivindeki dediğin sistem 5400 TL'lik diyorsan testleri parçaları işini görür gibi duruyor tabii tek tek falan bakmadım ya da araştırıp daha uygun toplanır mı cok bilmiyorum ama sistem güzel duruyor en azından güncel DDR4 bir sistem yükseltme olanağın da daha yüksek bütceni cok bilemediğim için bir şey diyemiyorum ama o bandlardaysa düşünebilirsin hazır sistemi.
Anladım, Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı