i5-4670K sistem için yükseltme önerisi

Merhaba tekrardan sisteminizi bile satmadan sadece belirttiğiniz 15k bütçe ile alabileceğiniz bir sistem buldum bunu alabilirsiniz ama yine de kendi sisteminizi satın ve bütçe artmanıza gerek kalmadan bunu alın yetişemezseniz ise bu vatandaki sisteme ikinci koyduğumu alabilirsiniz her türlü elinizdeki sistemi satıp vatandan attığım sistemi almaya çalışın.

Merhaba tekrardan sisteminizi bile satmadan sadece belirttiğiniz 15k bütçe ile alabileceğiniz bir sistem buldum bunu alabilirsiniz ama yine de kendi sisteminizi satın ve bütçe artmanıza gerek kalmadan bunu alın yetişemezseniz ise bu vatandaki sisteme ikinci koyduğumu alabilirsiniz her türlü elinizdeki sistemi satıp vatandan attığım sistemi almaya çalışın.

Merhaba ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bu Vatan da satılan sistem benim işimi görür mü?

Oyun testleri bu şekilde sizi tatmin eder umarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet Rise Online

Rise Online gibi bir oyunun içinden geçer parçalara ayırır bu sistem o oyunu piyasada ki tüm oyunları açarsınız diyorum oyun testini attım bakın FPS'ler yazıyor zaten.

Fazlasıyla görür piyasadaki tüm oyunları rahatlıkla yüksek ve Ultra ayarlar arasında oynarsınız.

Ayrıca rica ederim ne demek.
Çok sağolun sizin önerinizle o bilgisayarı alıyorum öyleyse.

Oyun testleri bu şekilde sizi tatmin eder umarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rise Online gibi bir oyunun içinden geçer parçalara ayırır bu sistem o oyunu piyasada ki tüm oyunları açarsınız diyorum oyun testini attım bakın FPS'ler yazıyor zaten.
Vatan daki bilgisayarı alıyorum

Çok sağ olun sizin önerinizle o bilgisayarı alıyorum öyleyse.

Alın pişman olmazsınız. Bütçe artarsanız Blade isimli ikinci olarak attığım sistemi almanız daha iyi olur pek fark yok fakat onun birkaç parçası biraz daha kaliteli. Artamam derseniz de vatan da ki sistemi alın geçin pişman etmez.

Blade isimli sistemle vatan da ki sistem arasında FPS farkı yok sadece dediğim gibi birkaç parçası daha kaliteli siz en iyisi vatan da ki sistemi alın keyfinize bakın hayırlı olsun.

Geri
Yukarı