i5 4670K ve GTX 770 Oyunlarda Takılma

Thief_832

Hectopat
Herkese merhabalar. 2 ay önce aldığım sistemde şu takılmaları bir türlü çözemedim. Mesela oynadığım her oyunda FPS düşmesi yaşıyorum. Hele hele tomb raider oynarken 20 fps gördüğümü hatırlıyorum ve 20 FPS olunca oyun çok takılıyor. Bazı oyunlarda da aynı problem devam ediyor. Her oyunda FPS iyi olsa da hep bir anlık takılma var. Yorumlarınızı bekliyorum. Ne yaptıysam çözemedim.

İşlemcim İ5 4670K. Oyunlarda 70 derece. Stok fanla kullanıyorum.

Hyper 212 gibi iyi bir soğutmaya geç ve konuya tekrar dönüş yap. Buna göre ilerleyeceğiz. Şimdilik takılma stok soğutucudan kaynaklanıyor gibi. Bir de ekran kartının marka ve modelini belirt. O da mı stok ?

Hyper 212 gibi iyi bir soğutmaya geç ve konuya tekrar dönüş yap. Buna göre ilerleyeceğiz. Şimdilik takılma stok soğutucudan kaynaklanıyor gibi. Bir de ekran kartının marka ve modelini belirt. O da mı stok ?
Ekran kartım Asus Gtx770 Directcu 2 bunu kullanmaktayım. Bazı kişiler ramlerimde sorun olabileceğini söylemişti bunun doğruluk payı nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı